Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékokat ismertek...

Milyen játékokat ismertek amit ketten lehet játszani, de NEM hálózatba? Pl egy vezérlővel két karakter lehet irányítani.

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez hasonló játékot keresek (ezt már végigvittük), jó történettel, kellemes játékmenettel és nem brutális hardverigénnyel. Grafika minősége nem számít, a játékélmény a lényeg. Fontos szempont, hogy nem egyedül játszok, hanem két személy irányítaná a játékot. Ez esetben pl az egyik karaktert én a billentyűzet egyik felével, a másik felével meg a barátnőm a másik karaktert. Kellemes kikapcsolódáshoz keresek játékot, szóval nem kell brutális játékmenet, nem vérre megy! :) Típus szerint, pedig jöhet bármi! (akció, horror, verseny, ügyességi) Régi játék is szóba jöhet, ha elfut virtuális gépen vagy emulátoron, esetleg dosboxal...

Tippeket előre is köszi!



2014. márc. 28. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Na, hát senki nem szán meg 1-2 jó tippel? :(
2014. márc. 28. 16:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress a netten :D
2014. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húú.. eszembe nem jutott volna! :)

A kérdést azért tettem fel, hátha valaki ismer olyat (és fejből tud mondani) ami jó és a kritériumnak megfelelő..

Lotus nem rossz (plána nosztalgiának) viszont nem nyújt hosszútávú szórakozást. A dyna blasterrel is hasonló a problémám. Inkább olyas valamit keresek aminek van JÓ története és ketten tudjuk játszani. De félek, hogy a kategóriájában egyedülálló a brothers...

2014. márc. 29. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:
GTA V :D 2014 Őszén megjelenik PC-re is :D
2014. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hunted the demon's forge (ehez 2 gép kell)

heroes of might and magic 3-4-5-6

worms blast

worms reload

audisurf ebben van egér billentyű mód



sajnos én is rájöttem hogyha barátnőmmel akarok csak játszani akkor be kell lassan ruházni egy ps-re vagy xboxra

2015. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!