Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan küldhetek fájlt valakin...

Hogyan küldhetek fájlt valakinek a gépére akivel egy wifit használunk? (anélkül, hogy észrevenné)

Figyelt kérdés
Egy kis fájlt akarok átküldeni, ha azt is be lehetne állítani, hogy pontosan hova küldje (melyik mappájába, pl. csak simán a c:\ meghajtójára) az jó lenne.

2014. márc. 28. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de meglehet... mikor nem figyeli engedélyezed a megosztás és megosztasz egy mappát... ha megint nem figyel kikapcsolod a megosztást... :D
2014. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké, és hol lehet megosztani?
2014. ápr. 1. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

először is engedélyezni kell a hálózatfelderítést ha még nem volt megtéve de azt általában beadja figyelmeztetésként ha bemész a Hálózat részig a másik hogy ha win7 vagy win8 van fent akkor a titkosításoktól kezdve mindennek egyezni kell mindkét gépen ezt viszont itt tudod beállítani:


Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hálózati és megosztási központ\Speciális megosztási beállítások


a következő hogy keresd ki az adott mappát... majd menj rá jobbgombal és menj a megosztás ezzel menüre ott meg válaszd ki hogy adott személyek... majd itt bead egy ablakot aminél menj rá felül egy kis sávra abban válasz azt hogy mindenki majd hozzáad gomb és ha hozzáadta a listához lentebb akkor menj rá arra hogy mindenki majd válaszd az írás/olvasás menüpontot... majd megosztás gomb lent...

2014. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahol írtam hogy egyformán kell beállítani ott úgy állítsd be hogy megosztás bekapcsolása... lentebb a titkosítás legyen egyforma méglentebb meg hogy a jelszóval védett megosztás kikapcsolása...
2014. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A célszemélynek windows 7-e van, nekem windows 8
2014. ápr. 1. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor nemhiszem hogy menni fog...:/ nálam az asztaligépen Windows 8 Pro van a laposomon meg Win7 Ultimate... és nem enged hozzáférni...:S
2014. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
addig próbálgattam hogy annyira rájöttem hogy Windows 8 ról úgy férek hozzá a Win7-en megosztott fájlokhoz hogy lejelszavaztam a win7-es gépen lévő felhasználói fiókot és a win8 nál mikor kéri a felhasználónevet és jelszót akkor oda bekell írni a megadott jelszót meg a hozzátartozó felhasználónevet...
2014. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!