Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CD vagy DVD lemez írásakor...

CD vagy DVD lemez írásakor fontos hogy milyen programot használunk? Hasznos alacsony sebességgel írni a lemezeket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam rossz íróval.

Használtam már clone cd-t, imgburn-t, nero-t, ashampoo burning studio-t.


Nekem mind jó volt de a sebességnél érdemes max 8x-el kiírni a cuccokat, mert kűrömben elképzelhető h rossz lesz a minőségük v sérül valami.

Ja és az se mindegy h mit h írsz ki pl adatként, mp3-ként, boot isonak...

2013. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Az egy általános szabály, hogy a lejátszók között vannak lényeges különbségek. Van, amelyik minden további nélkül elboldogul az írt CD/DVD-vel, van, amelyik eléggé válogatós. És ez nem a márkától vagy ártól függ, hanem az adott típustól. Pl. az újraírható (RW) DVD-t több asztali lejátszó nem szereti, vagy a hordozható CD-lejátszók némelyike a tól gyorsan írt audió CD-vel nem boldogul.

Ezért érdemesebb alacsonyabb sebességen írni, ha előre nem tudjuk, min lesz majd használva a lemez.

2013. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!