Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van GIF-szerkesztő program?

Van GIF-szerkesztő program?

Figyelt kérdés
Szeretnék GIF-eket (mozgóképeket) szerkeszteni, egyszerűen. Eddig sok JPG képre bontottam azokat, egyesével megszerkesztettem a JPG-ket és utána összeraktam őket, de ez rengeteg ideig tartott. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e jó GIF-szerkesztő program (PROGRAM, és nem valami internetes szerkesztő), amivel tudok rá rakni szöveget, esetleg effekteket, stb.

2014. márc. 28. 18:13
 1/3 Tengor ***** válasza:
Gimppel lehet kockénként animált GIF-et szerkeszteni. Ilyesmire gondoltál?
2014. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
2014. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

A GIF egyébként önmagában nem jelenti, hogy mozgókép, ezért érdemes animált GIF-nek titulálni, hogy egyértelmű legyen. Közönséges GIF-et meg bármelyik képszerkesztő tud.

Mellesleg nem tudom, hogy mit bontottál sok JPG-re, de ha videókat, akkor azokat Format Factoryval is átkonvertálhattad volna. Értem én, hogy te még szerkesztetted is őket, de legyen világos, hogy ehhez nem okvetlenül egy GIF-szerkesztő kell neked, hanem egy bármiféle olyan animációs program, amellyel a kívánt látványt el tudod érni, aztán konvertálod a videófájlt, és kész.

2014. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!