Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-en miért nem tudok...

Steam-en miért nem tudok cserélni 7 napig?

Figyelt kérdés

Azt irta hogy bejelnkeztem egy máik gépről ami nem is igaz, mert sehova nem jelentkeztem be !! Ez mi ? Van rá megoldás ?

Vagy csak várni tudok ? olyan rossz a Stem valamit rendesen elrontottak, mert ha cserélek is 10-ből 6-szor hibát ir.



2014. márc. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert új gépről jelentkeztél be. Ez a te adataid védelmét szolgálja.

Az új gépről jelentkeztél be azt is jelentheti, hogy újratelepítetted a Windows-t és azzal együtt a Steam-et is.

2014. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a SteamGuard ennyi ideig legalább kell, hogy fusson. A te és mások biztonságát szolgálja.
2014. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De semmit nem csináltam, nincs új gépem nem telepitettem újra windowsot, semmit se csináltm !
2014. márc. 28. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem érdeklődj a Steam supportál. Egy héten belül válaszolni is szoktak.. De valószínűleg addigra letelik az 1 hetes cserélési korlátozás. xD
2014. márc. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már jó, tudok cserélni csak ha csereajánlatot akartam küldeni akkor kiirta hogy 7napig nem cserélhetek.
2014. márc. 31. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!