Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most telepítettem Win 7 a...

Most telepítettem Win 7 a gépemre nem tudom mi a baj? Többi lent

Figyelt kérdés

Na az úgy volt hogy a gépemen is régen is Win 7 Prosfesional volt de valami nem volt rendben és újra raktam nem tudom mi lehet a baj a rendszer jó de baromi lassú

Nem tudom mi a különbség a 64 bit és a 32 bit között segítenétek már nem tudom milyen volt 64 vagy 32 na 1

a gépleírás linkelem



Intel Core 2 Duo T5450 (1.6GHz) processzor

2x1GB DDR2 memória

160GB kapacitású SATA merevlemez

ATI XPRESS X1100 videóvezérlő


segítsetek mert nem tudom mi lehet a baj



2014. márc. 29. 09:37
 1/7 Tengor ***** válasza:

Drivereket felraktad?

HDD Smart adati mit mutatnak? (HD Sentinel)

2014. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy néha a "Windows rosszul" mászik fel. Egyszerűen hibásan települ és kezdettől fogva nem bír normálisan működni. Nem túl gyakori, de azért előfordul. Én tapasztaltam már W98-cal, XP-vel és 7-tel is.


A notebookomon pl a 7 csinált egy friss telepítés után olyat, hogy piszok lassan bootolt és kerek egy órába telt, míg egy új pendrive-ot felismert. Össze biztos nem akadt semmivel, mert csak az oprendszer és note saját driverei voltak fent. Újratelepítés után meg úgy ment, ahogy kell, pedig mindent ugyanúgy csináltam.

2014. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor most mit tegyek szerintetek ??
2014. márc. 29. 11:34
 4/7 anonim válasza:
Dióhéjban a 64 bites rendszer az erősebb gépekre való, a tiédhez elég a 32 bites. A géped illesztőprogramjait feltelepítetted, vagy csak a windows-t?
2014. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az illesztő programokat nem de hol lehet ??
2014. márc. 29. 19:53
 6/7 anonim válasza:
Az illesztőprogramokat egy cd-n kapod a géped mellé, mikor megveszed. Rajta vannak a programok, amik a videó kártyához, hangkártyához, processzorhoz satöbbi kellenek, hogy minden rendesen működjön. Az újra telepítés előtt érdemes (lett volna) megnézegetni, mik vannak a gépedre feltelepítve és ezeket a programokat cd híján az internetről beszerezni. De miért fog hozzá, aki nem jártas az ilyesmiben?
2014. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:

Ha az nem áll össze, hogy az illesztőprogramokat fel kell tenni és lövésed sincs, hogy hol keresd, akkor két kérdés merült fel bennem, amit talán te is elgondolkozhatnál:

a.) biztos, hogy te vagy a megfelelő személy, akinek azt a gépet telepíteni kell?

b.) a telepítés és a beállítás során vajon milyen triviális és nem triviális dolgokat nem csináltál meg?

2014. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!