Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek BF3-at vagy...

Szerintetek BF3-at vagy BF4-et vegyek?

Figyelt kérdés

A single nem fontos, hisz az más forrásból is beszerezhető.

Az érdekes az a multi, hogy milyen bugos, mennyivel jobb a 4-esé, mint a 3-asé, és vajon megér-e annyival több pénzt.

Meg hogy milyen a szerverek túlterheltsége, ha egyáltalán túlterheltek, vagy, hogy mekkora a népeszűsége a 4-esnek a 3-ashoz képest, és hogy Ti melyiket vennétek, vettétek, és, hogy miért.



2014. márc. 29. 11:30
 1/7 phoenix25 válasza:
BF4-et vedd jobb a grafika tudod a fegyvereket állitani multi szempontból is jobb nem tulterheltek a szerverek de jobb mert többen is játszák és élvezetesebb lesz. ui: mind a 2övel játszottam.
2014. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a Bf3-at ajánlom.Nem tudom de a 3-mal 700 órát játszottam semmi (szinte semmi) bug-al nem találkoztam.A 4-ben már az első 50 orában találkoztam de ezt persze a dlc patchelték. Igaz a 3-ban nem jó ujoncnak lenni mert már rengeteg a vérprofi de persze sok újonc is van. A grafikáról meg annyit hogy a 3-ban a színek,színes dolgok sokkal élethűbbek.De a háromban nehezebb a járművek kezelése egy kicsit.Én a 3-at venném mint Bf fan de a 4 is remek (multis játék mert acampaing borzalmas mindkettőben) játék. :D. A pénzről annyit ha a hármast veszed csakis premium editiont vegyél.Én a négyes prémium edition-át vettem szerinte még! sok az a 45 €.
2014. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én játszottam a BF3 singeljével. Nálam top egy lett grafikája miatt, meg mert ezekbe a helyzetekbe bele tudom élni magam. A tröténet sem olyan rossz, persze nem AC :D . Na mindegy, Blacklist után tényleg top2 a bf3 nálam, minden szempontból, mármint fps kategóriában. (és tudom, blacklist tps)
2014. ápr. 1. 20:09
 4/7 hellblazer15 ***** válasza:

Egyértelműen a Battlefield 3. Olcsó, szép, és jó. A Battlefield 4 szép. Ez tény. De technikailag borzalmas. Szar Netcode, Random Crash és túlárazottan drága, hiszen a BF4 a levelution és a javított grafikát leszámítva, nem tud újat mutatni.

Tehát egyértelműen BATTLEFIELD 3.

2014. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És amikor ezt írom, már javában játszom bf3-mal, knife only szerveren épen. ;D
2014. ápr. 27. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
BF4
2014. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bf3-at vedd, jobb, mint a 4.
2014. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!