Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8 Movie Maker, mikor...

Windows8 Movie Maker, mikor folytatni szeretném, nem szól a zene?

Figyelt kérdés

Windows8am van, és az alapértelmezett MovieMakerrel akarok készíteni egy videót. Eddig csak képeket és egy zenét raktam be, elmentettem mint projektet, újra megnéztem, jó volt a videó, szólt a zene. Kikapcsoltam a gépem. Később bekapcsoltam. Rákattintottam a projektre, benne elindítottam a videót és nem szól a zene. Egy mappában van azokkal a fájlokkal amiket használtam hozzá, nem változtattam meg a helyüket. Nem értem mi lehet a probléma.

Mit tehetnék?

Esetleg van jobb és ingyenes videószerkeztő program amit ajánlanátok? Lehetőleg magyar nyelvű.

Köszi előre is :)


2014. márc. 30. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ingyenest nem tudok mondani, de bármilyen torrent oldalról letölthetőt igen :)

Ami számomra egyszerű volt az a Nero. Csak behúzod a képeket + a zenét, rámész, hogy automatikusan tegyen rrá áttünést ( ha szeretnél) és kb 5 perc alatt kész is a videó ( természetesen ezt csinálhatod hosszabb ideig és részletesebben is)

2014. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!