Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 3 futtatási hiba....

Vidékibringás kérdése:

Crysis 3 futtatási hiba. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Feltelepitettem a játékot és simán működött elsőre. Viszon miután hozzá telepitettem az Update v1.2 -t , azota csak egy fekete képet mutat a játék inditása után és a játék egérmutatoját. A mutatot lehet mozgatni, de egyebet nem enged. Feladatkezelő szerint fut, de ennél a pontnál megáll. A játék zenei hatásai is mennek.

Mi lehet a probléma ? ( win7x64_FX8320_R9 270X_8GB RAM )


2014. márc. 31. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom volt rajtam ez segített.


Uninstall, CCleaner, restart majd újratelepítés.

2014. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rakd újra a játékot és inkább a v1.3 patchet töltsd le és crackel is be utána mert az is jár mellé.
2014. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerült ! :)
2014. ápr. 1. 06:24
 4/8 anonim ***** válasza:
v1.3 patch elindította rendesen ?
2014. ápr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ahonnan szoktam tölteni, ott nem volt fent.

Ha feljerül, majd kipróbálom, ugysem volt időm nagyon próbálgatni még.

Viszont azt észrevettem, hogy vannak olyan részek ahol eléggé szaggat.

Gépem nem birná, vagy a pach a hibás ?

2014. ápr. 3. 01:16
 6/8 anonim ***** válasza:
nem a gépeddel van a baj a játék ilyen.. a patchek szerintem egy picit javítanak rajta.. de nem szünik meg mindenhól ez a jelenség .. ha 2 magos inteled -amd vagy 4 magos core 2 quad 4 magos amd akkor még gyakoribbak lesznek az fps be esések mivel elég cpu intenzív játék.. videó kártya terén egy hd 5770 elég neki 1280x1024 medre megfelelő cpu párosítás mellet gondolok itt amd phenom 6xx/fx6xx amd fx 8xx - i5-i7 sandy/haswell
2014. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A kérdés mezőbe leirtam a cofigomat, szoval megfelel a minimumnak bőven. Majd meglesem az uj patcel milyen.

2014. ápr. 4. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
nálam is 8 magos fx van meg hd 7850 2gb jó oc-s darab . állítólag nem lehet mit tenni az fps drop ellen.
2014. ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!