Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy megszűnik a Windows XP?

Figyelt kérdés

Személy szerint én szomorú vagyok.Nagyon szerettem ezt a kis Op. rendszert.Sok szép dolgot megéltem vele.Meg egyáltalán mi lesz az öreg hardverekkel amik nem kompatibilisek az új rendszerekkel (pl.Win8) ?

Mi a véleményetek? :)



2014. márc. 31. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem "szűnik meg", csak nem lesz hozzá több frissítés!

Én több mint tíz éve használom frissítések nélkül, és semmi gond vele.

2014. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De ha nincs frissítés akkor gyengülhet a védettsége, nem?

Így viszont hiába van vírusírtó, mert ebből a hiányosságból adódóan a hackerek megtalálhatják azt a bizonyos kis részt ami épp elég nekik, hogy felforgassanak mindent.

2014. márc. 31. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Számomra minden idők második legjobb windowsa (a 7 után, természetesen). Xp-n nőttem fel, itthon, suliban is az volt, nagyon szerettem és most is szeretem, a saját szar gépemen xp-t fogok használni, amíg be nem hal a gépem. Az xp sp3 frissítések nélkül is nagyon stabil rendszer. Win 7-re és 8-ra is föl lehet erőszakolni az xp-s drivereket kompatibilitási módban. Szóval szerintem nagyon jó oprendszer régebbi gépekre, nagyon szeretem, bár azért egy nagatívumot is tudnék mondani; ellennék én kevesebb kékhalállal is :D.
2014. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, én frissítések, tűzfal és vírusirtó nélkül használom az xp-t. Jól evagyok, csak körültekintően kell netezni és nem kell mindent letölteni, amiról azt gondoljuk, hogy jaj,de jó dolog.
2014. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, mert így egy átjáró ház lesz. Ettől függetlenül marad anyámék régi gépén, mert az a Win7-et nem bírná.

Egyébként sem tetszik a win7, 8, ezért laptopon inkább linux van. Az xp-t szeretem, de ahhoz túl jó a gépem.

2014. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mostani hardverek már mind kompatibilisek a W8-al végül is 12-be jött ki.


Az XP-röl annyit ha te pl nettezésre vagy film nézésre, zene hallgatásra használod akkor semmi gond. De most gondold el h ez egy 13 éves OS ez már kövület manapság. Nem beszélve arról h az új software-ek nem kompatibilisek vele. Én évek óta lecseréltem W7 -re de azt is lefogom a 9-re. Mert játszok a gépen és még kb 2 év és a 7 ki is kopott.


Meg torrentről van nem fáj semmibe :) 250-300 egy írható dvd.

2014. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Maga az XP nem fog megszuni.


En is evekota frissitesek es virusirto nelkul hasznalom az XP-t.Korultekinto hasznalat mellett nincs problema.


Az XP-nek meg kell jocskan jo par ev,hogy eltunjon.Meg sok ceg is azt hasznalja illetve fogja is.

En is addig hasznalom mig nem tudok uj gepet venni.Ezen a gepen marad az XP. 1GB ramal nem elvezet a win7-8 :)

2014. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
256 mb rammal az xp sem valami villám, amit egyébként jogtisztán vettünk a géphe annó.
2014. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 1 gb rammal, 2,6 ghz p4-el és 128 mb vga-val használom és szépen fut. A 7 már esélytelen.
2014. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként MO-n az ATM-ek nagy része is azt használja.
2014. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!