Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam a gépemre a Win8.1-e...

Felraktam a gépemre a Win8.1-et és mikor elakarom indítani a LoL-t ez a szöveg fogad: Could not connect to the HTTP servers. Please check that your Internet connection is enabled and that your firewall is not blocking access. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
windows tüzfal megfogta
2014. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden drivert, beleértve a hálózati kártya driverét is föltelepítetted?
2014. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem is Windows 8.1-em van(win 8-ról frissítettem) nekem nem volt olyan ablakom/ikonom sehol, hogy lol-t

2. A Windows tűzfal megfogta. Megoldás: engedélyezd a tűzfalon, hogy ez átmenjen(kivételek hozzáadása).

2014. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tűzfalat még ki is kapcsoltam hogy megnézzem tényleg az a bajd-e de úgyanúgy ezt írja ki
2014. ápr. 2. 06:55
 5/5 anonim válasza:
Tudsz kepet, hozni errol a problemarol, mert eleg nehez igy elkepuelni wzt. Vagy megoldodott? Magyar vagy angol windowsod van?
2014. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!