Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MI a teendő ilyenkor?

MI a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal, amikor újratelepítem a gépet feltelepítem a vidokártyám szabályszerűen. Minden alkalommal ugyanarról az oldalról töltöm le és rakom fel(xp.) Amikor újraindul a gép mindig olyan mintha fel se telepíteném/nem alkalmazza, olyan mintha nem csináltam volna semmit, de ha újraindítom kb. 2szer, azután hiba nélkül megy folyamatosan. Most valamelyiknap újratelepítettem, és sehogy nem jó akárhányszor resetelem. Egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Valaki tud megoldást a problémára?
2014. ápr. 5. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből szinte biztosan nem. Egyébként csak kíváncsiságból, mi visz rá valakit, hogy folyton újratelepítgesse a gépét? Én örülök, ha nem kell, és használhatom.
2014. ápr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezer éves xpét használ. Annál nem árt azért.
2014. ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Z xp hajlamos egy idő múlva (fél év, egy év) rendesen belassulni. Hivatalos oldalról (AMD/NVIDIA) töltöd le a drivert és pont a te kártyádnak megfelelőt?
2014. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az nVidia-n nem volt fent a driver-je..egyet ami nagyon közel állt hozzá, azt letöltöttem de nem volt kompatibilis..:S
2014. máj. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!