Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Windows 8-am van és...

Segítség! Windows 8-am van és olyan hibaüzenetet ír ki, hogy a bejelentkezés egy ideiglenes profil használatával történt mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
nem tudok hozzáférni a fájljaimhoz sem

2014. márc. 27. 19:26
 1/7 help me válasza:
Jelentkezz ki a fiókból a start menün keresztül, majd felugrik a zárolási képernyő, kattintasz és megjelenik a saját fiókod zárolva, csak rákattintasz és be fog lépni. Nekem is szokta ezt csinálni majdnem minden frissítést követően egyszer utána jó. Sajnos ameddig nem csinálsz Microsoft fiókot és nem hangolod össze vele ezt néha megcsinálja majd...
2014. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem így se működik mert ugyanazt az ideiglenes profilt adja vissza
2014. márc. 28. 17:41
 3/7 help me válasza:
Hát akkor nincs más megoldás, microsoft fiók létrehozása és összehangolás...
2014. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pippancs89 válasza:
Sziasztok! Nekem is ugyanez a problemam. Uj fiokot is letrehoztam, fogalmam sincs hogy kell osszehangolni. Megprobaltam belepni az uj fiokba, de akkor is az ideigleneset adta be. :(
2014. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem ez segített: regedit HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList

Itt érdekes módon két nagyon hasonló nevű mappa szerepelt:

• S-1-5-21-…-1001

• S-1-5-21-…-1001.bak

A .bak végződésűben sok beállítás volt és mind helyesnek tűnt, a .bak nélküliben viszont alig volt pár érték és például a ProfileImagePath hiányzott.

Átnevezéssel felcseréltem a két mappát, újraindítottam a gépet és tada, minden működött szépen!

2016. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5, köszi a választ, nekem is bevált.
2017. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ved ki a "c" meghajtot amin a win van majd egy másik gépen másold át a fontos fáljaidat egy másik merevlemezre majd ted vissza és telepísd ujra a wint
2019. aug. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!