Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pcsx 2 FPS probléma? Alul...

Pcsx 2 FPS probléma? Alul bővebben (PCSX 1.2.1)

Figyelt kérdés

Lkipróbáltam nem megy.

A probléma: Kipróbáltam mindegyik BIOSSZAL, mindegyik Grafikával (Zero Gs,Gsdx 9 illetve 10) Direct3dx-eket mind sorra próbáltam de nem megy. Szerintem aprobléma így 3 nap szenvedés után:

A menürendszert tökéletesen betölti 60FPS-SEL, tökéletesen fut. De ahogy elkezdődik a gameplay, leugrik 30ra, ami ilyen 2xes belassítást eredményez.

Nincs valami hack ogy állandóan 60on tartsa az fps-t, mert mindig leugrik. Vagy belehet e állítani valahol egy fix Fps értéket? Előre is köszönöm a válaszokat.



#BIOS #plugin #grafika #PCSX2 #PS2 emulator #pcsx2 graphic #crash badicoot #crash bandicoot 4 #zero gs #gsdx
2014. ápr. 5. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
használd 0.9.6 vagy 0.9.8-as verziót ez a kettő legjobb. de ez attól is függ melyik játékkal akarsz játszani mert mindegyik nem fut teljesen jól mivel nincs 100% -os emulator de pl a dragonball z budokai tenkaichi 1-2-3 az 2 magos gépen 1 gb dx10 -es vga-val 3-4 giga rammal 60 fps-el el megy.
2014. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Crash bandicoot The wrath of cortex...

Néztem rüla gameplayt van akinek műkdik, csak más plugint használ meg ilyenek :\

2014. ápr. 5. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon Erős gép kell hozzá.

Szerezz 5ezer forintért egy használt ps2-őt .Softmod a memóriakártyára, és utána ingyen letöltöd a játékokat.

2014. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MIlyen gépen fút ? és milyen játékal probáltad?
2014. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen erős gép ? nekem annó geforce gts 250 1gb ddr3 karival core 2 duo E 5700 procival + 4gb rammal dragonball ment mint a vaj fix 60 fps-el és ahogy írtam játéktól függő hogy megy az emulatoron mivel nem mindegyik muzsikál vele jól géptől függetlenül.
2014. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gerkopapa válasza:
Szerintem Cheat engine 6.3-mal működne magas FPS-en de ezt egyáltalán nem biztos . Egy próbát megér a program pár megabyte nem nagy cucc .
2014. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!