Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lessz a windows xp-vel?

Faragó Kálmán kérdése:

Mi lessz a windows xp-vel?

Figyelt kérdés
Ugye 2014 áprilisában megszünik minden támogatás igy nem fog működni az update.Ezek után ha fel rakok egy xp-t a gépre és nem lehet hozzá az update helyről letölteni a kiegészítőket akkor mi a teendő?Meg lehet őket vásárolni vagy valahonnan máshonnan letölteni vagy marad az a megoldá hogy vegyek egy kis ramot és rakjam fel a win 7-et.
2014. ápr. 6. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Win 7-et akkor érdemes fölraknod, ha van min. 2 gb ramod és 2 magos procid (itt nem Intel atom 2x1,6 ghz-re gondolok). Én frissítések nélkül használtam az xp-t eddig is, de ha összegyűlik elég pénz, akkor összerakok magamnak egy új gépet és áttérek win 7-re. A vírusirtók pedig támogatni fogják az xp-t még pár évig.
2014. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát most 1 gb ramom van meh egy intel pentium d 820 2x2.80 Ghz es proci de nem rég rendeltem még 4 gb ramot ha az megjön mit tegyek rakjam fel a win 7 vagy maradjon fent az xp.Most fent fan minden frissítés
2014. ápr. 6. 12:57
 3/7 anonim válasza:

Holnap fog megszűnni, de attól még, hogy a Microsoft törli a rendszeréből, attól még lehet használni csak nem kapnak többé szoftverfrissítéseket, ahogy a továbbiakban biztonsági frissítéseket sem.

Mindenképp érdemes lenne a Windows 8.1 -et megvenni, és feltelepíteni, mert úgy tudom, hogy azzal a Microsoft 2023 január 10. -ig fog foglalkozni. Nekem is Windows 8.1 van a gépemen, és könnyebb használni, mint gondoltam.

2014. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De úgy tudom hogy hogy a win 8.1 en nem mennek játékok vagy megy rajta minden?De én inkább az xp nél maradnék.Ha nem lesznek rajta a szoftverfrissítések attol fog működni?(Nem fog lelassulni vagy vírust kapni könnyebben?
2014. ápr. 6. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, win 8-on ugyanúgy mennek a játékok. De inkább 7-et tegyél fel.
2014. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen a válaszokat.
2014. ápr. 6. 22:20
 7/7 anonim válasza:
Nekem is win 8 -am van, és rohadtul megvagyok elégedve, nekem tetszik, gyorsabb, szebb... De ez a te döntésed...
2014. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!