Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újratelepítem a számítógépe...

Ha újratelepítem a számítógépemet, és a böngészőm nem a C. -re volt telepítve, akkor a könyvjelzők, ill. a mentett jelszavak megmaradnak? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. Sajnos újra kell raknom a gépemet, csak félek, hogy ezek az adatok eltűnnének. Bár nem a C meghajtón van a böngészőm, hanem egy másikra telepítettem direkt, de nem vagyok biztos benne, hogy mindent ugyan úgy fog hagyni benne. Ha esetleg valaki tudná erre a választ, azt megköszönném!



2014. ápr. 7. 13:26
 1/7 Tengor ***** válasza:

Hogy telepítetted másik meghajtóra? A profilok hol vannak? A telepítés helyén v. a Application Data mappában?

Miért nem bízod szakira a telepítést?

2014. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:

Profil fájlok az Application data mappában vannak ha máshova telepítetted a programot akkor is!

kimented, újratelepítés után visszamásolod akkor megmarad!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor gondolom tényleg le kell menteni. 3 particióm van, és Én nem arra raktam ahol az op rendszer van, de ezek szerint akkor is ott lesznek az ilyen adatok. Szóval akkor van rá program, hogy ezeket lementsem. Nekem operához kéne, mert ott vannak a mester jelszók meg ilyenek. Azért nem bízom másra, mert jelenleg nincs senki aki megcsinálná.
2014. ápr. 7. 13:44
 4/7 Tengor ***** válasza:

[link]

Ha fontosak az adataid, akkor érdemes keresni hozzáértőt. A napfény városában én is vállalok ilyesmiket.

2014. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

Vannak megoldások, lényeg hogy a profilkönyvtárat mentsd ki abban van a felhasználó összes adata.

de ki is másolhatod a jelszavakat:

[link]

rég használtam operát de a magyar oldalukon sok segítség van!Részletesen leírják mi micsoda!

[link]


opera profil

xp

C:\Documents and Settings\<felhasználónév>\Application Data\Opera\Opera\profile

Vista, Windows 7

C:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\Opera\Opera\profile

2014. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kimásoltam az adatokat, mind a kettő hasznos volt, köszönöm szépen. Újra rakom, és majd ugyanott felülírom a fájlokat, így minden ugyanolyan lesz mint volt!
2014. ápr. 7. 14:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sikerült!

A Windows 7-et feltettem, és megmaradt minden a böngészőmben ugyanúgy, ahogyan volt, csupán csak felülírtam az új fájlokat, a régire.

Köszönöm még egyszer.

2014. ápr. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!