Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Na rendben vannak még az XP-k...

Na rendben vannak még az XP-k mert az enyém ma fura volt?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elindítani az ESET online scan-t, rákattintottam a "telepítőjére" azt írta nem elérhető az útvonal, hivatkozás vagy mi. Eddig mindig működött.

2014. ápr. 8. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, h a támogatás megszüntetése miatt romlott volna el rögtön. Én annak idején az XP-t is, meg most a 7-et is frissítés nélkül használom, és évekig elment/elmegy gond nélkül.
2014. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért érdekes egybeesés hogy soha semmi gond, most meg nem megy.

Lehet valahogy megpiszkálják az xp-ket vagy ráveszik a szoftvergyártókat hogy mutassanak fityiszt az xp-nek.

2014. ápr. 8. 18:43
 3/8 csacsi2 ***** válasza:
Ez nem így megy. Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani. Vannak dolgok amik elromlanak, elöregednek. Karbantartást kell futtatni, registry tisztítást... és szerezz be egy telepítős vírusírtót, az online scanner amolyan "ha nincs más" megoldás, nem teljesértékü vírusírtó.
2014. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:
A gyártókat nem kell rávenni. Nekik csak nyűg és felesleges kapacitás felhasználás 3-4-féle oprendszer támogatása.
2014. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
# 3 Nyugi annyira nem vagyok lüke, avast mellett használom néha, több szem többet lát alapon.
2014. ápr. 8. 19:10
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

Nem ismerlek, hogy felmérjem tudásod és nyugodt vagyok nekem rendben működik a gépem...

Minden esetre, ha van már telepített vírusírtód az blokkolhatja a másikat. elképzelhető hogy most is ez van.

Több vírusírtó összeakadhat.

Azt meg hogy eddig miért nem volt ilyen csak annyit hogy a vírusdefiníciók rendszeresen frissülnek.

2014. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, a vírusdefiníciók nem az oprendszerrel frissülnek, hanem a vírusirtó frissíti. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2014. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

És olyankor mi van? Mi az hogy nincs köze?

Ha eddig nem ismerte fel hogy blokkolja, akkor most azért, mert frissült az adatbázis és más definíciókat használ a vírusírtó...

2014. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!