Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell újságot készíteni?...

Hogyan kell újságot készíteni? Mármint vannak trükkök ahhoz hogy értelmesen nézzen ki az újság a szövegszerkesztőben?

Figyelt kérdés
Címlap a legfontosabb.Ezen múlik a média jegyem.Előre is köszi a választ.

2014. ápr. 8. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát újsg szerkesztéséhez minden jobb, mint a word. Talán még a paint is, mert azzal kevesebb macera van. De vannak direkt erre kitalált programok, és pl. Publisher is kiváló erre a célra. De ha a Word kötött, akkor viszont oda kell némi ismeret nekem is, hogy segíthessek. Pl. téma, hogy egy letisztult kell, vagy agyondíszített, figylemfelkelte, mert pl. a TIME megteheti, hogy a legjobb képeit rakja rá, meg csak néhány témát, mert úgyis megveszik. Ha meg egy random bulvárújság kell, akkor sárga-piros-ami figyelemfelkeltő színt csak ismersz, lehetőleg csoportosítva. Olyankor szépen egymástól egyelő távolságra, sárga-piros kerettel a témák+fényképek, de ahhoz nyilván nem elég a word. Ha meg letisztult kéne, akkor vadássz le egy témához illő sötétes wallpapert és felülre piros keretben fehér betűkkel a cím... ez az alap, de ehhez word nagyon nem optimalizált.
2014. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]


Kis magyar nyelvű bevezetőre is van hivatkozás a szócikkben. Állítólag komoly és teljesen használható, én nem használtam még.

2014. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!