Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elég kezdő vagyok még a tört...

Elég kezdő vagyok még a tört játékokkal kapcsolatban, valaki segítene nekem, ha lehet gyorsan?

Figyelt kérdés
Eddig xboxon toltam, de most vettem egy gépet. Piratebay-t használtam filmekhez, de játékokhoz nem értek. Azt tudom, hogy ha nincs akk crackelni kell, de valaki valami leírást adna "laikus" szemmel? azt tudom, h multi csak codnál van bfnél nuku,és ehez is kel vmi külön progi. szoval ezekbe a titkokba nagyon alacsony szinten be tudtok avatni valamifele leírással?előre is köszönöm:)

2014. ápr. 10. 19:38
 1/2 Tengor ***** válasza:
55%

Nincs itt semmi titok. Ha nem pénzzel fizetsz a játékért, akkor majd fizetsz mással: a géped majd SPAM-eket küld, esetleg ddos támadásban vesz részt, ha nagyon szerencsételn vagy, akkor az adataiddal fizetsz.


Ha jó egy játék ne sajnáld rá a pénzt! A fejlesztők sem kapják ingyen a benzint v. a párizsit.

2014. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tengor-nak teljesen igaza van. De amugy torrentel piratebay-ról ugyanugy leszeded a játékot és rárakod a gépre a Daemon Tools Lite progit. Majd a letöltött iso fájlt (a játékot) megnyitod (katt rá 2-szer XD) és feltelepíti. bemész a sajátgépbe (win7-en számítógép) és rányomsz arra a meghajtóra ahol van a játék és a crack vagy skidrow mappából kimásolod a crack-ot és berakod a játék fő könyvtárába (C program files stb.) Ennyi röviden tömören. Ha nem indul a játék akk rossz vagy máshogy kell crack-olni (google a barátod) a multit meg felejtsd el és pont. azt a 1-2 multis játékot igazán megveheted
2014. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!