Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért ajánlja itt az összes...

Miért ajánlja itt az összes kezdő az ubuntut, meg a linux mintet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 21:15
 1/10 Tengor ***** válasza:
87%

Nem csak a kezdők ajánlják ;-)

A kezdőknek miért ajánljuk? Mert ha most indítja a számítógépes karrierjét, akkor mindegy, hogy Windowssal v. Ubuntuval kezdi, újdonság lesz neki. Akkor meg már miért ne szokjon meg egy ingyenes, független rendszert, mint egy fizetős, zártat?

2014. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kezdoknek nem Red Hat vagy Suse Enterprise ajanlott, azert.
2014. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tengor ***** válasza:
83%
Hogy miért pont ezt a kettőt? Az Ubuntu egy elég jól összerakott rendszer. A Linux mint pedig még ezt is tovább javítja.
2014. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Akkor az elmúlt hónapok kérdéseihez irkáld oda a "megfelelő" választ. Ez a kettő elég azoknak, akik csak használják a gépeket, de semmi más, plusz jó a támogatottságuk.
2014. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Windowson kívül létezik egy másik világ is, a linux. Az ubuntu és a linux mint könnyen kezelhető kezdő linuxosoknak.
2014. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
A "nem kezdők" ajánlják a kezdőknek.:)
2014. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre hogy gui mániás kezdők használnak ubuntut, és linux mintet. Szóval épp erről szól a kérdés, hogy miért next next finish disztribúciókat kell ajánlani, ami már szinte nem is linux.
2014. ápr. 10. 14:33
 8/10 anonim válasza:
Én épp barátkozóban vagyok a linuxokkal virtualbox alatt, és a linux mint tényleg szimpi. Eleve benne van sokminden, de sokkal fontosabb, hogy egy opera vagy skype telepítése sem igényel scripteket, mint ubuntun, hanem megjelenik a szoftverközpontban is.
2014. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tengor ***** válasza:
#8, Ubuntun sem kell semmit scriptelni ha Skype-ot akarsz telepíteni. Ugyan az a szoftverközpont felhozatal elérhető Ubuntun, mint Linux minten.
2014. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Mert nem láttak még Manjarot.
2014. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!