Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb? Windows Vista...

Melyik a jobb? Windows Vista Windows 7 vagy esetleg Windows 8.1? Melyik érdemes használnom?

Figyelt kérdés

Idáig 2 gépem volt. az első 2004-től szolgált 2012-ig. Windows XP volt rajta végig(Pentium 4-es). Utána vettem egy újat. Használtam Vistat, 7-et meg 8-at is. De nem tudom eldönteni melyik érné meg nekem a leginkább. Jelenleg Vista van. Egyébként főként netezésre, zene hallgatásra, játszásra, webprogramozásra, programozásra, néha videószerkesztésre,szövegszerkesztésre, animálásra használom a gépem legtöbbször.


A gépem adatai:

AMD FX 6100 3,30 Ghz

8 GB DDR3 RAM

1 GB Radeon HD 5670 videokari.

600 GB vinyó.


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 12. 03:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

nekem ilyen laposom van 4 giga rammal:


[link]


egy évig win7-et használtam amit valami miatt 2-3 havonta ujrakellett telepítenem+ az okát nem tudom de naponta kellett rendszertisztító alkalmazásokat használnom mert fagyott mint a hétszentség... aztán ehónap 11.-én lecseréltem Win8 pro x64-re... azóta ha azt mondom hogy 3x tisztítottam a rendszert akkor lehet hogy sokat mondok... szóval nekem bejött a Win8

2014. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nem alaplaphibás a géped itolsó ? Nekem azért fagyot meg állutólag vírusos volt. Igen a 8.1 jobb. A 7 es szar anál még a vista is jobb.
2014. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
utolsó: a win7 szar? Akkor vajon miért az a legkedveltebb pc-s oprendszer?
2014. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#11


Talán hogyha megvetted volna a szoftvert,nem pedig lopnád,akkor talán nem kellene 2 havonta újra rakni a Windows 7-et.

2014. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Mint írtam jelenleg Vistam van amivel tökéletesen megvagyok elégedve nálam nem voltak kék halálok vele meg semmi ilyesmi. Szóval alapvetően még nem váltanék. De hamár muszály lesz akkor egy 8.1 mellet döntök vagy egy újabb Windows mellet.
2014. máj. 1. 13:22
 16/23 anonim ***** válasza:
# 14 HAHA nagyon vicces... több ismerősnek is telepítettem ugyan arról a telepítőről windowst és nekik meg semmi bajuk vele, magamnak is ugyan azzal a telepítővel tettem fel és nekem meg hulladékoskodik nem állítom hogy maga a windows a rossz mert ismerősöknek meg jó és nem tudtam még rájönni hogy mi baja de már annó az XP-vel is így jártam
2014. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezövel ha váltasz mindenképp windows 8.1 re érdemes a jelenlegi informatikai követelmények mellet dönteni föleg ha új gépröl van szó. 7 es mindenképp szar ha eredeti ha nem nekem a szemem is bántja és lehet bármilyen drága a gép akkor is lessú, pedig nagyon drága 4 magos intel gépem van. A 7 est használja a ceo Szombathelyen.Rám valosággal rám akarták sozni de mondtam nem hisz a 7 es is ha tetszi ha nem ugyanugy fog járni mint a vista nem megy majd rá fel a legfrisebb internet explorer meg még kitudja mit talál ki a microsoft. Ezek a dolgok figyeljétek meg addig lesznek jok a 7 re mig nemjön ki a 9 es utána a 7 nek sokkal kevesebb lesz az esélye.
2014. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17-es: Semmivel sem lassabb a 7, csak SSD-re kell feltenni, nem vinyóra. Windows 8-nál sokan a rövidke boot időből arra következtetnek, hogy valami csodával van dolguk, pedig az valójában nem is boot-olás, hanem hibernációból felébresztés. Tessék kipróbálni, hogy anélkül mogy bootol a win8. Ha pedig hibernálni akarok kikapcsolás címszó alatt, arra a 7-es is képes, sőt az XP is.
2014. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Eddig a 8.1-es Windowst ajánlottam (itt is, ennél a kérdésnél), de sajnos elég sok hónapon át tartó kitartás után vissza váltottam a 7-esre. Amióta Windows 8 operációs rendszerem volt, 2, de maximum 3 havonta újra kellett telepítenem, mert mindig történt vele valami probléma, amit másképp nem igazán tudtam megoldani (random belassulás, meg effélék), a gépnek pedig bőven bírnia kell, még csak 3 éves, és igaz hogy kezd avulni, de távol áll még a leépüléstől. Legutóbb már annyira problémás volt, hogy a zenék is akadtak. Először valami hangkártyás dologra gondoltam, de mikor játszottam észrevettem, hogy a zene beakadásakor a kép is akad egyet. Amióta vissza tettem a 7-est, nincs ilyen problémám. Ennek ellenére lehetséges hogy másoknál ezek a problémák nem fognak előfordulni, főleg hogy azért folyamatosan javul a Windows 8, nem is szívesen cseréltem le. Ajánlom továbbra is a kipróbálását, de szerintem még nem elég stabil.
2014. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Windows 7
2014. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!