Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hullámos irás, de hogyan?

Hullámos irás, de hogyan?

Figyelt kérdés
Kivételesen igy szeretnék irni egy meglévő szöveg alá, ami enyhén hullámos és közel vizszintes.Lehetséges-e, akár közvetlen az adott helyre, vagy kölön és rá(alá)másolni.
2009. dec. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Word-ben betűnként jelöld ki, majd egyik betű alsó index, másik betű felső index, és így tovább a teljes átalakítandó szövegrészt.
2009. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


PowerPoint, WordArt-ban szerkesztve

2009. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

12:19 Ilyen kellene nekem,mint például, ami a linken van. Légyszives ird le a folyamatát a hullámositásnak, mert mire én megtalálom - kezdő lévén - addigra aktualitását vesziti az igyekezetem.

Köszönöm.

2009. dec. 23. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:

worban, keresd meg azt, hogy wordArt beszúrása.

Beszórás/ kép/ word art kiválasztot melyik tipus tetszik van hullámos is, megjön egy ablak "saját szöveg" oda beirod amit akarsz oké, és odarakta.

ha rákatintasz akkor még tudod manipulálni méretét, szinét betü távolságok stb..

2009. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!