Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése, bootolás?

Windows 7 telepítése, bootolás?

Figyelt kérdés

Ki irtam dvd-re a win7 képfáljként de ha megnyitom ezt irja ki: This installation disc isn't compatible with your version of windows.To upgrade,you need the correct installation disc.For more information,check your computer's system information.To install a new copy of Windows,restart(boot) your computer using the installation disc,and then select Custom(advenced).


és néztem utánna ést azt irják hogy bootolni kell de hogyan??



2014. ápr. 15. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítod a BIOS-ban, hogy az optikai meghajtóról bootoljon.
2014. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a BIOST hol tudom megnyitni?
2014. ápr. 15. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolod a gépet, nyomkodod vagy az F1, vagy a DEL billentyűt (ha minden igaz, ezt induláskor ki is írja neked). Elképzelhető, hogy nálad más billentyű nyomkodására jön be a BIOS, ezt bekapcsolás után kiírja a géped, csak figyeld meg.
2014. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megvan bent vagyok a biosba és a bootnál megcsináom hogy a dvd drivers legyen az első elmentem és akkor se nyitja meg vagy amikor inditom akkor nyomjam meg az f4-et és ott lesz??
2014. ápr. 15. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem nyitja meg? Ha elmented a BIOS beállítást (F10, Z), újraindul a gép és nem az optikai meghajtóról bootol?
2014. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megvan nagyon jó ez a win7 :)
2014. ápr. 16. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!