Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lenovo G700 telepítése?

Lenovo G700 telepítése?

Figyelt kérdés

Egy új lenovo g700 laptop - ot szeretnék telepíteni. Nem volt még rajta Op. rendszer, és bekapcsoláskor nem ad be bootolás lehetőséget. A dátum és idő beállítása után automatikusan a "C" - ről bootolna ...

Nem kínálja fel az "F" parancssor egyikét sem ... Amikor végigpróbáltam, egyikre sem reagált, de még a delete, vagy esc parancssorra sem ...


2013. dec. 30. 07:18
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
F2 -vel lépsz be e BIOS -ba F12 -vel a boot menübe Lenovóéknál. Előfordulhat FN -t is nyomni kell mellé, mert sok hülye gyártó felcseréli, az F1-F12 -t teszi másodlagos a billentyű másodlagos funkciójának. A vezérelő gombokat pl hangerő, fényerő, stb. teszi elsődlegesre.
2013. dec. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm !!!! (boltban voltam, van négy gyermekem)

B.Ú.É.K.

2013. dec. 30. 10:06
 3/5 A kérdező kommentje:
az FN kombi kellett !!!!
2013. dec. 30. 10:06
 4/5 Nrb válasza:
hello nekemis ilyen laptopom van kerdezni szeretnem h neked nem akadt gondod a hdmi-vel mert nekem nem csatlakozik csak elsotetul a kep mikor csatlakoztatm a tv-re tudnal segiteni valami bealitasok vagy barmi otlett?!
2014. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Szia. Meg kéne próbálni másik HDMI kábellel. Amúgy ha D-SUB -al kötöd össze a hangról akkor se kell lemondanod. Veszel analóg jack kábelt.
2014. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!