Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 működése leállt. Mi...

Sims 3 működése leállt. Mi lehet a baj? Win7

Figyelt kérdés
Nemrég megkaptam a Sims 3 egy olyan verzióját, ami magába foglal minden kiegészítőt (The Sims3 complete edition). Nem kellett se kódot beírni, se crackkelni, se semmi, csak egyszer rákattintani a telepítőre, és telepítés után működött is. Na most az a problémám, hogy XP-n nem volt semmi gond a játékkal (eltekintve a néha előforduló 12-es hibakóddal, amikor a játék nem tud menteni) Időközben lecseréltem az OP rendszerem Windows7-re és azóta a játék a betöltés legvégén egyszer csak leáll. Mi lehet a baj?

2014. ápr. 16. 10:29
 1/3 vedelo válasza:
Próbáld meg hogy az ikonra jobbgombot nyomsz és futtatod rendszergazdaként, vagy ha ez se megy akkor a kompatibilitásnál válaszdd ki az xp szervizpack 2es csomagot.
2014. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos sem egyik, sem másik, sem egyszerre a kettő nem segített,.betöltés végén egyszerűen leáll és kilép. Rohadt egy játék ez.
2014. ápr. 19. 10:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos, kiderült a hiba forrása. XP kevesebb memóriát vitt, ezért indult el XP-n de win7-en már nem. Azóta vettem plusz memóriát és simán megy a játék, sőt, azóta a 12-es hibakód se jött elő (úgy olvastam az is memóriával kapcsolatos hiba, túl sok adat, amit nem tud lementeni, bár nem tudom a kettőnek köze van e egymáshoz.)
2014. máj. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!