Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős, szövegszerkesztőben...

Sürgős, szövegszerkesztőben hogy lehet eltüntetni a zöld hullámos szóközt jelölő vonalat?

Figyelt kérdés

Egy ábrát készítettem, és lefényképezve beilleszteném a fogalmazásomba amit ma kell leadnom.

A word 2003-ast használok még. Ha lefényképezem, a zöld hullámos vonal ott van a képen. Mivel lehet kikapcsolni???

nagyon sürgős lenne.


2014. ápr. 16. 13:18
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%

Használj egy szóközt v. helyette tabulátort.

Mondjuk az is érdekes kérdés, hogy ábrát miért szövegszerkesztőben csinálsz...

2014. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imola Ágnes válasza:
Menj rá a nyomtatás...majd nyomtatási képre..ott már nem jelenik meg.
2014. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Üdv mindenkinek.


A zöld hullámos vonallal aláhúzott részt a word nyelvtanilag nem tekinti helyesnek (kikapcsolása : Eszközök - Beállitások - Helyesirás fülön történik, de csak a saját wordben - másik wordben megnyitva ugyan úgy ott lesz a zöld hullámos vonal - ha be van állitva a nyelvhelyesség ellenőrzése).


Inkább próbáld meg "helyesen" beirni. Ahogy az előttem szólók irták csak egy szóközt tegyél (a karakterismétlést a word nyelvhelyeségi hibának jelzi), vagy tabulátor, vagy próbáld meg a bekezdések segitségével olyan helyre tenni a képet ahol nem huzza alá hullámos vonallal.


Sok sikert.

Üdv.

2014. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Nekem már nincs sok mondanivalóm, de Tengor második mondata a szívemből szólt. Egy ábrát miért nem képszerkesztőben készítesz, ha már úgysem értesz a Wordhöz? Mert rögtön kész volna, hibátlanul, és akkorában, amekkora szépen mutat? És mire való ez a lefényképezés? Képernyőmentés nem jó?
2014. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!