Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepült a gépemre egy...

Feltelepült a gépemre egy program, a neve "Torn tv" eddig nem sikerült eltávolítanom, esetleg valaki szembesült már ezzel a problémával? Nagyon megköszönném, ha tudna segíteni valaki!

Figyelt kérdés

Próbáltam a "spy hunter" programot, fel is deríti a problémákat, de utána felajánlja a regisztrált verziót a programból persze pénzért.

Esetleg valakinek van ötlete, hogy lehetne megoldani, a program eltávolítását?



2014. ápr. 17. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ez egy ismert rosszindulatú program. Malware, adware, trójai vírusok, fincsi. :)

itt egy ingyenes anti-malware:

[link]

Ez tuti leszedi

2014. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, úgy néz ki sikerült a dolog.

Bár még mindig nem értem hogyan került a gépemre az kula.

Megy a zöld pacsi!

Még egyszer köszönöm!!!

2014. ápr. 17. 20:32
 3/4 A kérdező kommentje:
A témával kapcsolatban jöhetnek még ötletek, válaszok,zöld pacsi jár mindegyikért.
2014. ápr. 20. 21:42
 4/4 anonim válasza:

Na, ez a Torn TV ölte meg teljesen a gépem! :(

Óriási károkat okozott a gépemben :(

A Paint nevű progiban, amikor megakartam nyitni a szöveg eszköztárat, állandóan hibaüzenetet írt ki, hogy "a Paint hibát észlelt, ezért leáll"!

Továbbá a fent említett program rajzlapján 8 helyen láttam piros pöttyöket és kitörölni se tudtam :/

Az OpenOffice szövegszerkesztő program meg nem engedélyezte az elkészült dokumentumok mentését egyetlen formátumban sem :/

De ha sikerült is, akkor meg nem tudtam megnyitni azt a fájlt, sőt, ami a legrosszabb, még TÖRÖLNI se tudtam, még a gép újraindítása után se tudtam törölni :(

Amikor meg beindítotam a gépet, bejelentkezés után 10 percig csak a háttérkép látszott sokáig és azután jelent meg a tálca az ikonokkal :/

Végezetül a Windows MediaPlayer indításakor megjelent egy párbeszédablak, ami visszaszámlált, hogy mikor áll le a gép, de az volt az érdekes, hogy csak 1 gombot tudtál megnyomni...

A "számítógép kikapcsolása" felirató gombot :S

2014. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!