Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játssza le a DVD-t...

Miért nem játssza le a DVD-t egyik gépemen se?

Figyelt kérdés
Egy 2006-os DVD-n lévő felvételt lejátssza az igazán régi DVD-lejátszó, viszont bármelyik laptopba, gépbe beraktam (Windows 8, Windows 7 és XP rendszerű), megnyitottam 3 programot, egyik se játszotta le, mindössze beadott egy képet a filmből. Mi lehet a probléma? Szükségem lenne rá egy előadásra, de így nem tudom megmutatni a gyerekeknek az osztályomban, mert csak interaktív tábla van az iskolában. Köszönöm előre is!
2014. ápr. 17. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen formátum?
2014. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 spaceship ***** válasza:

Ismerős probléma a régi meghajtókba jobb olvasó fejek vannak nálunk is a legrégebbi meghajtó a legjobb.

Öreg a lemez.

Probáld meg bemásolni a DVD-tartalmát a gépre és onnan lejátszani.

2014. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

DVD formátumú, nem DivX és társai.

Rendben, megpróbálom felmásolni a gépre, köszönöm!

2014. ápr. 17. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Egyet értek, nekem is volt egy régi dvd lejátszóm, minden szutykos, karcos dvd-t lejátszott, a gépben viszont jóval érzékenyebb az olvasó.

"DivX és társai" lejátszásához a gépen szükség lehet kodek -re (vagy beleintegrált lejátszóra):

[link]

2014. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!