Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Awast hogyan tudom beállítani,...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Awast hogyan tudom beállítani, hogy ne csak a vírust szűrje ki, hanem a POP-t, PUP-t valamint a gyanusakat is? Jelenleg csak külön lehet beállítani ezért egyoldalúnak tartom most a védelmemet. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Beállításoknál bepipálod az általad kívántakat. Ennyi.

Amúgy mit jelent nálad, hogy külön lehet beállítani?

2014. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagy Vírus Vagy POP Vagy Gyanús a lehetőség.

Együtt nincs.Ezután kérdez rá,hogy mit tegyen az észleléskor.

Rosszul fogalmaztam?

2014. ápr. 18. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Aktív védelem - Ott van a webvédelem,fájlvédelem és levelezési védelem,mindegyik beállításában az érzékenység részben van,valami dolog a PUP-al kapcsolatban amit be kell pipálni,ajánlott!
2014. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a felhasználói felület megnyitása után volt lehetőségem beállítani a védelmeket. Azt is lehet, hogy mit tegyen az Avast, amikor fenyegetést észlel. Én beállítottam, hogy karantén. Így nem kérdezget. Időnként megnézem a karantént, mi került bele.
2014. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én 1-nek törlést,2-nek karatént,3-nak kérdést jelöltem meg.

Nem lehet egyszerre beállítani Vírust,PUP,POP,gyanust-t semelyiken.Most már elég pontosan fogalmaztam?

2014. ápr. 18. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval neked az kellene, hogy EGYSZERRE tudd mindet beállítani?

De azért, mert külön állítod , a program mindet használja. Miért ragaszkodsz a "gyanúshoz" ? Azzal, hogy bejelölted, hogy szűrjön valamit, a progi eldönti, hogy gyanús, vagy nem gyanús. Ha gyanús, eltakarítja.

2014. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem a vírus van bejelölve.Gyanúst nem fogadja el.

Lehet azért mert FREE változta?

2014. ápr. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!