Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm nem keres, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem keres, és én már annyiszor kerestem, hogy egyoldalúnak érzem a kapcsolatot, akkor szerintetek megoldás az, ha nem keresem én se, és akkor vagy majd ő keres, vagy nem és vége lesz a dolognak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
1. lépés: kommunikálni, a k*rva életbe! Remélem, ezt neki is elpanaszoltad. Ha nem, akkor ez legyen az első, közölni vele, hogy ezt így csöppet egyodlalúnak érzed, hogy nem is érdeklődik felőled. Ha erre észbe kap , akkor meg van oldva a helyzet. Ha nem, akkor lehet gondolkozni azon, hogy ez így számodra tartható-e, és hogy érdemes lenne-e kidobni.
2011. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd már meg tőle: mé nem keresel soha? Ez az adok-kapok nem vezet sok jóra.
2011. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
beszéltem már vele róla..:( Azt mondta hogy megpróbál változni, de semmi változást nem érzek azóta sem.
2011. márc. 13. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
ŐSZINTE beszélgetés!! Sztem nem vagy fontos neki és csak azért van veeld h legyen valakije. Én szinte csak olyan lányt ismerek aki sokszor keresi a barátját, de napi 1x 2x tuti..szal sztem a lányok alapból többet keresik a barátjukat
2011. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van a barátommal, mondjuk ő tudja mire fogni ,mert egyetemen első éves és nagyon sokat tanul. Én miután nem volt változás a beszélgetésekre utána azt tettem ,hogy nem hívtam :) (megjegyzem ingyen hívjuk egymást ,szóval ebből nem tul sok hátránya adódhatott...) ezt játszottam kb 2-3 napig a harmadik nap már úgy hívott ,hogy mi a baj, ugye nem akarok vele szakítani, meg ugye szeretem még, mert neki én vagyok az élete. és hogy sajnálja h elhanyagolt stb. utána elmondtam neki h miért nem hívtam :) azóta is ha vannak ilyen napjai h hanyagol akkor ha simán ezt játszom rá ébred :) sztem ez is jó megoldás ha a megbeszélés nem megy és ha tudod h szeret :)
2011. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a kommenteket, úgyhogy lehet, hogy most nem mondok újat, de a legtisztességesebb, ha leülsz vele, és megbeszéled vele, hogy neked is jól esne, ha keresne
2011. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi9 lesz itt...már 2X mondta hogy próbál változtatni, de nem igazán látom...Most ha kérlelni kell és nem jön neki magától hogy törődjön velem akk mi értelme...
2011. márc. 13. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki is vannak mostanában lelki gondjai, próbáld meg kideríteni, hogy mik azok, vagy hogy jól érzi-e magát mostanában, ha nem miért miért nem?
2011. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tanul de rengeteget, azt mondja mostanában mindenkivel csak veszekszik, és hogy nem a régi...De nekem ez a kapcsolat akkor is több fájdalmat okoz mint örömöt...
2011. márc. 13. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"tanul de rengeteget, azt mondja mostanában mindenkivel csak veszekszik, és hogy nem a régi...De nekem ez a kapcsolat akkor is több fájdalmat okoz mint örömöt..."


Női részről ez a legtipikusabb kamu terelőduma. Általában ez a betanult formula akkor, ha valójában veled elégedetlen, de nem akarja nyíltan a szemedbe mondani.

2011. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!