Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepitettem a videokártyát...

Feltelepitettem a videokártyát mégsem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ATI Radeon 5570 a videókártya neve. Már csomószor telepitettem mégsem megy. MI lehet az oka? Ilyenkor mit lehet tenni?

2014. ápr. 18. 13:49
1 2
 1/18 dev08 válasza:
A monitort sem kapcsolja?
2014. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Tengor ***** válasza:
Mi nem megy? Mit telepítettél? Mi a hibaüzenet? Egyáltalán milyen oprendszer?
2014. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van, nincs hibaüzenet, nem történik semmi. Ha ujrainditom a gépet akkor megjelenik egy szöveg: The AMD Catalyst Control Center is not supported by the driver version or your enabled graphics adapter. Please update your AMD graphics driver, or enable your AMD adapter using the Displays Manager. Nos sajnos nem tudom mit jelent. Segitsen valaki, olyan mintha a gép egyszerüen nem ismerné fel hogy telepitettem vagy volna benne vidi kártya..lány vagyok és nem értek nagyon az ilyen dolgokhoz.
2014. ápr. 18. 15:27
 4/18 Tengor ***** válasza:

A problémának semmi köze ahhoz, hogy lány vagy. Bármennyire meglepő a nők ma már értenek a számítógéphez, sőt egy ideje szavazhatnak is!


Biztosan ilyen videókártyád van? Honnan tudod?

2014. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értek is valamennyire de ez mégsem megy....a vidikártya nevét az Everest Ultimate-el állapitottam meg, tuti ez a neve...nemtudom mivel lehet a baj
2014. ápr. 18. 15:37
 6/18 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Az eszközkezelőben válaszd ki a VGA-t és nyisd meg a tulajdonságait! A részletek fülön a hardver azonosítók alatt találsz olyant, hogy VAN_<szám>&PID_<szám> (v. hasonlóat) Azt másold ide kérlek!

2014. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy VGA csak olyan hogy ATI/ATAPI vezérlők. VGA sehol
2014. ápr. 18. 15:40
 8/18 Tengor ***** válasza:
VGA = videókártya.
2014. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ÁÁh megvan Grafikus VGA grafikus adapter....
2014. ápr. 18. 15:43
 10/18 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem találok...
2014. ápr. 18. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!