Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan a legérdemesebb letölte...

Honnan a legérdemesebb letöltenem a photoshop cs4-et magyarul és ha lehet ingyenesen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Éééés még egy ingyenélő.
2009. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Vazze, még meg sem nyitottam a kérdést, és tudtam hogy valami f*sz ezt írta.


Amúgy onnan, mint bármi mást, és már nem fogok válaszolni, írd be keresőbe, hogy letöltés, és ahonnan filmet vagy bármi mást le lehet tölteni, onnan a ps-t is.

2009. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Legjobb, amikor a vérparasztja bebüfögi az ő überlegális hozzáállását ahelyett, hogy a kérdésre válaszolna.

Appám, nem hiszem el, hogy neked nincs egy illegális szoftver se a gépeden. Ha ekkora az arcod meg a pénztárcád, vedd meg neki a photoshop-ot, vagy maradjál kussba. Nem magyar keresetnek találták ki ezeket a programokat (de még csak a rendszert sem), de valszeg a te valagad anyu által ki van nyalva, és fel se merül benned anyagi kérdés.

2009. dec. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudtam hogy az átlagmagyarnak, átlagfizetéssel profi grafikai programokra van szüksége. Egyébként én amit nem tudok kifizetni arra találok ingyenes alternatívát. Az meg a lopós cigány fajtátokat minősíti hogy káromkodtok. Ennyi.
2009. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahham, és linuxot használsz? Vagy arra vagy vagány, hogy teszkós oem windows-t kaptál a gépedhez, és ebben ki is merül a legalitás? Az összes játékszoftvert megvetted? Kattintgatsz a totalcommander indításakor a számra, vagy névre szóló licenszed van?

Néhány tízezres játékra a lóvé még csak-csak összekaparható az "átlag magyarnak" is, de ha egyszerűen nincs valakinek 300ezre, akkor önként diszkriminálja magát, zárkózzon el ezektől a szoftverektől? Én photoshoppal dolgozom, mert grafikus vagyok, és otthon is dolgoznom kell a napi 8 órán bőven túl, hogy meg tudjak élni, és tudod mit? Nem vettem meg, de a munkához szükségem van rá. Nem tudok, nem akarok, és nem fogok szutyok ingyenes grafikai utánzatokkal szenvedni, vagy félredobni az elmúlt évtized szakmai tapasztalatát, mert a megélhetést és a minőséget kockáztatnám. Te lehet megengedheted magadnak ezt a luxust, de jó lenne, ha felnyitnád a szemed, és rádöbbennél, hogy ettől még nem mindenki lopós cigány. Ezzel kapcsolatba meg különösen bele tudnék mászni a képedbe, ha nem a monitor mögött ülnél. Többet adóztam már most, mint egy tucat cigánycsalád 40 évre visszamenőleg. Édesanyádat tolvajkodd le legközelebb, vagy minimum azt, akivel egy bilibe szartál.

2009. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem édesanyám tart el, sőt ő tanított meg arra, hogy gondoljam meg mindig, mire van valóban szükségem. És nekem amire tényleg szükségem is van azt megveszem. Nyomós ok nélkül nekem nem kell semmi. A Windows-t amit használok megvettem, az Office-t is, és igen a Photoshopot is, ugyanis én is grafikus vagyok és már ne haragudj de valamit nagyon nagyon rosszul csinálsz ha ezzel a munkával nem telik arra a szoftverre amivel dolgozol. A többi programom pedig opensource, freeware. Játék? Valakinek arra is van ideje? Én dolgozok és a családommal vagyok, rég nem vagyok kisgyerek hogy játsszak, bocsi. Nekem amúgy ez olyan hogy ha asztalos lennél akkor ellopnád az eszközöket? Bár azokat nem lehet letölteni, igazad van, teljesen más.
2009. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig ezzel jönnek, hogy lopás, és ha azt mondod nem az, akkor mondanak egy hasonlatot, hogy asztalos a szerszámot.

És akkor erre mit mondjak?

Hidd azt, hogy lopás, én meg nem hiszem azt, ez van, próbálj meg meggyőzni, de én már nem próbálkozok ilyenekkel, mert úgysem mondja azt a kis legális, hogy igazad van.

2009. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ingyenes helyettesítője, szinte annyit tud, és magyar nyelvű

[link]

[link]

[link]

Win7-re is, és a 64 bites változat:

[link]

2009. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

letöltöd az adobe flash player progit, (mert kell bizonyos megjelenítésekhez) -telepíted, -pár nap múlva csodálkozol, hogy nem úgy műkszik a crackelt Photoshop (s a többi Adobe) progid ahogy kellene és talán nagy sokára jössz csak rá, hogy az Adobe nem is olyan hülye, mint ahogy gondoltad, mert rendesen kotorász a gépedben.

(a legális programot is csak egyetlen egyszer engedi települni a gépedre, bármi okból újra kell telepíteni az Adobe Central-tól kell igényelni új regisztrációs kódot, természetesen felhasználói névvel és email címmel, a legális kódot megadva)

2009. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!