Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ad Muncher ki használja ezt a...

Szabimira kérdése:

Ad Muncher ki használja ezt a pogramot?

Figyelt kérdés
reklám reklám blokolás
2014. ápr. 19. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Feleslegesen zabálja az erőforrásokat a háttérben, fizetős, és még feleannyit se tud, mint az adblock plus.
2014. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen használtam, nem volt valami hatékony és a p4-es procimat 100%-on pörgette, úgyhogy átváltottam Adblock Plusra. Hatékonyabb, kisebb igényű.
2014. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
adblock sokkal jobb hogyha adsz hozzá magyar szűrőket
2014. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rescator válasza:

Én használom évek óta ez egy magánprogramozó terméke, így mindenkitől független építgeti. A legjobb blokkoló a világon több díjat nyert, azért fizetős mert ebből finanszírozza a muki a fejlesztéseket.

Akinek 100% pörgeti a procit gépet az inkább gondolkodjon el a z újratelepítésen mert adathalász van a gépén :))) nagy szívás. aktív módban is 0.5 %-ot eszik a prociból a memóból meg 1-3 mb-t maxon akinek ez sok az be se kapcsolja a gépet. Az adblock és társai mosta már van belőlük pár szart sem ér mert ingyenes ami ingyenes az csak eseti kezelésre jó vagy kipróbálni. Ici pici gondolkodás nem ártana néha meg utána nézni neten. Az add és társai kegek arra jók, hogy televágja sütivel a gépet hisz ezért fizetnek a fejlesztőknek hatalmas lóvékat akik bombáznak a reklámjaikkal. Rövidem ők fizetnek a Google-nak ők pedig az adblock-ból kiveszik annak a reklámnak a tiltását. Meg tudom mutatni ha érdekel valakit egy adblock- kal szűrt oldalt és ugyanazt az oldalt Admuncher-rel szürve. Fogadok leesik az álla.

2015. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rescator válasza:

Amúgy jut eszembe most kiadja a mókus ingyen az 5-verziót

szóval nem kell már érte fizetni, meg eddig sem nagyon kellett hisz volt hozzá trial reset :) 90 napig ment aztán megint reset és ment tovább.

2015. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rescator válasza:

Én használom évek óta ez egy magánprogramozó terméke, így mindenkitől független építgeti. A legjobb blokkoló a világon több díjat nyert, azért fizetős mert ebből finanszírozza a muki a fejlesztéseket.

Akinek 100% pörgeti a procit gépet az inkább gondolkodjon el a z újratelepítésen mert adathalász van a gépén :))) nagy szívás. aktív módban is 0.5 %-ot eszik a prociból a memóból meg 1-3 mb-t maxon akinek ez sok az be se kapcsolja a gépet. Az adblock és társai most már van belőlük pár szart sem ér mert ingyenes ami ingyenes az csak eseti kezelésre jó vagy kipróbálni. Ici pici gondolkodás nem ártana néha meg utána nézni neten. Az add és társai kiegek arra jók, hogy televágja sütivel a gépet hisz ezért fizetnek a fejlesztőknek hatalmas lóvékat akik bombáznak a reklámjaikkal. Rövidem ők fizetnek a Google-nak ők pedig az adblock-ból kiveszik annak a reklámnak a tiltását. Meg tudom mutatni ha érdekel valakit egy adblock- kal szűrt oldalt és ugyanazt az oldalt Admuncher-rel szürve. Fogadok leesik az álla.

2015. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!