Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működhet a wifi?

Miért nem működhet a wifi?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra nem érzékelte a wifit a gépem. A hivatalos Acer oldalon az én típusomhoz (Acer Aspire 5755) három wifi driver is volt (Broadcom, Intel és Atheros), úgyhogy megpróbáltam, de egyik sem működik. Az Intel és az Atheros egyáltalán nem, a Broadcom pedig a telepítést követő első újraindítás után működött nagyjából fél óráig, aztán megint elment a net (jelenleg mobilnetet használok, de ez nem épp a legfelhasználóbarátabb...), a második, harmadik, stb. bekapcsolásnál pedig már egyáltalán nem is volt. Próbáltam kábellel a modemhez kötni, úgy se találja (bár nincs kizárva, hogy ez kábelprobléma), és próbáltam USB-s adapterrel is... Úgy megtalálja ugyan a wifit, de nem tud csatlakozni hozzá.

Több eszközzel is csatlakozva vagyok az itthoni wifire, szóval nem hiszem, hogy azzal van a gond.



2014. ápr. 20. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Tehát se beépített wifi-vel, de USB stick wifi-vel, se UTP kábellel nincs neted. Szerintem a routered rossz
2014. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!