Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok online filmet...

Nem tudok online filmet nézni, miért?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy elkezdek nézni egy filmet online moovie-n, indavideo-n, de igazából mindegy, mert mindegyiknél ugyanolyan) és vagy nem tölti be, vagy az első perceknél elakad, és nem is megy tovább. Lehet-e a Microsoft a hibája? Windows XP-m van, és azt olvastam, hogy megszüntették az automatikus frissítését. Lehet-e ez a hibája? Vagy esetleg az Adobe Flash Player?

Igazából nem nagyon értek az ilyenekhez. Próbáltam letölteni, de az sem ment valami jól, mert mindig volt valami hiba a fájllal. Valaki tudna esetleg segíteni nekem, légyszíves? A válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 21. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben az Adobe Flash Player játssza le.De ha a média player akkor beállítások teljesítmény fülön be kell állítani a sebességet.Ha meg a letöltött fájl nem megy jól akkor az kodek hiba.A vlc média player tartalmaz kodeket és beépül a böngészőbe is.Vagy egy gyengébb kodek pack letöltése például a K-Lite Codec Pack.
2014. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

Flash player hibája. Vagy visszafrissíted, vagy ügyeskedsz!

lejátszón jobb klikk->settings Hardveres gyorsítás alól vedd ki a pipát!


Hozd létre mms.cfg fájlt a következőt beleírva:


c:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\mms.cfg

hozzáírni:


ProtectedMode=0

AutoUpdateDisable=1

AVHardwareDisable=1

LocalFileReadDisable=0

LocalStorageLimit=6

ThirdPartyStorage=1

AssetCacheSize=200

LocalFileLegacyAction=1

AllowUserLocalTrust=0

OverrideGPUValidation=1


unicode formátumban, mentsd el cfg kiterjesztésként (mentésnél minden fájl a jegyzettömben)!Böngésző újraindítást ígényel).


Böngészőben is kapcsold ki a hardveres gyorsítást!

előfordul, hogy elszemetelődik a flash. Alap tisztító programok nem takarítják ki.

Használod a CCleanert?...használd!

Töltsd le ezt , futtasd (download latest),kibővít)és jelöld be a flasht-t is (vagy akár a többit is) a ccleanerben hogy kitakarítsa!

[link]

2014. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!