Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA 14, billentyűzet kiosztás...

FIFA 14, billentyűzet kiosztás, cselek trükkök?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni ki milyen billentyűzet kiosztással játszik? Ahogy a legkönnyebben meg lehet csinálni játék közben a cseleket. (nem tudok kontrolerrrel játszani ezt ne is hozzátok fel). Nekem a csel billentyük alapból a num padon vannak irányítás pedig kurzorral megy. Nah most meccs közben így nem tudok cselezni.

Ti hogy cseleztek billentyűzettel és milyen bill. kiosztást használtok?



2014. ápr. 21. 14:36
 1/1 anonim válasza:
Sajnos azt nem nagyon lehet beállítani, mert ugyebár a kontrolleren is a jobb analóggal kell cselezni tehát az olyan billentyűzeten mint a kurzorok. Ezért teszi a fifa alapból a numpadra. Máshová is hiába átrakod le kell venned a kezed a többi gombról és úgy nem tudsz utána egyből passzolni,rúgni stb... Én ha billentyűzettel játszom annyit szoktam csinálni h sprintelés közben megnyomom (abba az irányba amerre megyek) a hosszú megtolást.Ez néha segít de mást nem nagyon lehet. Egyébként próbáld ki az USB-s xbox kontrollert... Sokkal jobb és könnyebb vele játszani mint a többi kontrollerekkel...:)
2014. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!