Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzetet vegyek?

Milyen billentyűzetet vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni valami jobb billentyűzetet a 10 ezres kategóriában. Jó lenne, ha lenne háttérvilágítás, és leginkább játékra lenne használva, persze gépelni sem lenne rossz dolog. A magyar kiosztás is fontos dolog. Mit tudnátok ajánlani?

Amit néztem:

-Gigabyte Force K7(tényleg olyan rossz, mint amilyennek mondják? a kinézete engem megfogott)

-Razer Deathstalker Essentials(egy Razer billnél nem baj, ha nem magyar, DE azt hallottam, hogy alig látni a betűket, mert nincs háttérvilágítás)



2014. ápr. 6. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

az elsőt vedd meg...fő szempont, hogy megtetszett...az lényeges, hogy ne mérgelődve billentyűzz, hanem örömmel.


és mégegy..ha adsz magadra, akkor QWERTZ billentyűt vásárolj.

2014. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha Deathstalker, ne a háttérvilágitáson spórólj, mert 1. iszonyat jól néz ki, 2. sötétben meglepően előnyös! (Nem kell asztali lámpa) Ezt a szöveget is Deathstalkerről irom! Az angol kiosztást könnyen meg lehet szokni, csak az az 1 zavaró hogy nincs hosszú "i" meg hosszú "ü". Játékra meg nagyon jó! (Nem utolsó sorban szerintem ez a legszebb billentyüzet, semmi fölösleges csicsa, szép, letisztult)
2014. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!