Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani kis gépigényű...

Tudnátok mondani kis gépigényű játékot?

Figyelt kérdés

A gépem:

Processzor: intel pentium t3200 2.00ghz

Ram: 1Gb

Videókártya: mobile intel 4 series express chipset family 256mb

Op.rendszer: Win XP PROFESSIONAL SP3


Akármilyen játék jöhet kivéve horror , stratégiai.

Ja és ha számít valamit laptopom van igen rossz hűtéssel.



2014. ápr. 21. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Gta San Andreas (+samp, mta), Need for Speed Most Wanted (2005), cs 1.6, cs Source, World of Tanks (talán minimumon elfut), Minecraft, Call of Duty 1,2,3, Team Fortress 2, League of Legends, Half Life 2, Burnout Paradise (nem biztos, hogy elindul), Halo: Combat Evolved, Far Cry 1, Battlefield 1942,2, Sims 2,3, Simcity 4. Most ennyi jutott az eszembe :D
2014. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kösz ebből mindet ismerem :)

SAMP-al játszottam -> meguntam.

NFS MW meguntam

Cs-zni szoktam

WoT nem fut el minimumon se :(

Minecraft laggol :(

CoD 1.2. kiakasztottam (2.részét 2x is) 3 nem fut el.

Team Fortressel játszottam laggolt.

LoL nem fut

Half Life --> meguntam

Burnout Paradise nem fut

Halo-t kipróbálom

Far Cry 1-el játszottam.

Bf-et lehet kipróbálom.

Sims -eket nem szeretem (3 nem is fut)

Simcity 4-el játszottam nem tetszett.

Amúgy köszönöm szépen a választ :))

2014. ápr. 21. 18:27
 3/10 anonim válasza:
mario
2015. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
na jó a mario nem jó! az én gépem 3,5 ghz proci 1,5gb ram 512mb v.kártya! vannak új játékok!gta iv avval játszottam de hát ugye kicsit akadozott de figyelj én most pl a gta3 nyomom! meg a gta vice city -t! nagyon jó játékok főleg a vc! vagy nfs carbon!
2015. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Max Payne 1,2

Return to Castle Wolfenstein

Wolfenstein: Enemy Territory

Medal of Honor: Allied Assault

The Elder Scrolls III: Morrowind

Deus Ex

Mafia (én most a 2-t tolom, de az neked nem menne el. De állítólag az első rész még jobb is, mint a 2.)

Thief 3: Deadly Shadows

Amúgy #1 voltam. A sampot lehet meguntad, de single playerben kipörgetted már a San Andreast, vagy esetleg a Vice City-t? :)

Amúgy karácsonyra kaptam egy Dell Inspiron 640m laptopot (Intel Core Duo T2300E 1,66ghz, 1gb ram, Intel GMA 950). Szóval a kérdés számomra is aktuális.

2015. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi , de ezeket mind ismerem ... amúgy nem pörgettem ki mert engem nem köt le annyira a single. része :) azért köszi :)
2015. febr. 8. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig engem pont a single kötött le :P

Sajnálom, de több játékot nem igazán ismerek. Esetleg ezek között nézelődj: [link]

De keress köztük régieket.

2015. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi , ez nagyon hasznos volt... esetleg ha tudsz még ilyen oldalakat akkor szívesen várom :)
2015. febr. 11. 14:32
 9/10 Oszkár7 válasza:

Ez a kettő tuti bejön: Lego Batman, Call Of Duty 4

Tuti elfutnak a gépeden ha véletlen az eggyik picit laggolna akkor tedd a resolutiont 640-re a lego batmann-nél pedig 800-ra a Cod 4 tuti menni fog mert ez modern warfare és azok úgy készültek h, az én béna 1.7 ghz 2gb ramm-omon a cod modern warfare 3-is ment akadás mentesen. Esetleg ha nem tetszik akkor Star Wars Battlefront 1-2

2016. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én mindenféleképpen ajánlom neked a Project64. nevű emulátort.

nagyon kicsi a gépigénye, egy 2-es gépen is futna.

Viszont ennek az emulátornak a segítségével tudsz játszani a gépeden Nintendo64-es játékokkal.

Voltam hasonló helyzetben, és akkor találtam én is rá, és a mai napig is használom, pedig most már komolyabb gépem van mint a régi 1magos. Szóval én ezt ajánlom, a Nintendo64-es játékok meg nagyon picik, pár megabájtak, telepíteni nem kell, csak az emulátorral beolvastatod, és nem kell mindig előröl kezdened a játékot, tudsz ezzel is menteni.

meg még annyi, hogy nagyon szép grafikái vannak a játékoknak. Ezen belül a GTA 5-ajánlom Nintendo64-ben.

2016. máj. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!