Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha android telefonra feltelepí...

DamonSalvatore kérdése:

Ha android telefonra feltelepítem a skype-ot, akkor utána csak azon keresztül enged telefonálni?

Figyelt kérdés
Telefonra még csak most raktam fel, gépemen van, de ott az ugye más :D Az a helyzet, hogy ma akartam telefonálni, és a skypot dobta be, de azt én nem akarom, mert minek. Vagy ha van skype a telón, akkor ez csak úgy működik? Még egy kérdés a kérdésben, oké, hogy fennt van a skype, na de hogy tudok belőle kijelentkezni? Mert amikor rámegyek, hogy kijelentkezés, egyszerűen csak ledobja a programot a háttérbe, viszont nem tudok se ki-, se átjelentkezni, mondjuk másik fiókba. Köszi

2014. ápr. 22. 16:47
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Telefonálni nem fogsz, hacsak nem töltöttél fel pénzt a skype fiókodra... (ha telefonáláshoz is azt szeretnéd használni akkor az adatforgalomnak/internetezésnek minősül, szóval vagy wifi vagy mobilnet is kell hozzá)

Ha máshol is használni szeretnéd, akkor ajánlott kijelentkezni a Beállítások/Settings résznél.

2014. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja, nem szeretnék skype-pal telefonálni, meg nem is töltöttem rá pénzt, akkor megpróbálok kijelentkezni belőle, ahogy mondtad, köszi
2014. ápr. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!