Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi gépbe (IDE csatlakozós)...

Jelta kérdése:

Régi gépbe (IDE csatlakozós) SATA DVD író felismertetése?

Figyelt kérdés
XP rendszer nem ismeri fel a SATA DVD írót, átalakítóval lett megoldva a csatlakozás mert csak IDE csatlakozó van az alaplapon. Van megoldás?
2014. ápr. 22. 20:48
 1/3 CspCsj ***** válasza:
Mi az átalakító típusa?
2014. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom mi a típusa a boltba csak egy hermetikusan zárható zacsiból tépte ki az emberke... de amikor a bolt telepített a rendszert akkor működött minden! Amióta megformáztam és telepítettem a rendszer azóta van a hiba.
2014. ápr. 23. 15:13
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Ha adtak az átalakítóhoz cd-t akkor próbáld arról telepíteni.

Ha nincsen, akkor az Eszközkezelőben a Hardverazonosító alapján rá lehet keresni.


Eszközkezelő:

-Futtatásba: devmgmt.msc

-kérdőjeles/felkiáltójeles eszközön duplaklikk, majd Részletek és azon belül Hardverazonosító mezőből kiírni a VID (gyártó) és PID (típus) azonosítókat.

-ezután internetes keresőbe írva ezeket biztosan ad rá találatot (ha nem akkor írd be ide is)

2014. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!