Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open. Office. Org.4.1-ben...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Open. Office. Org.4.1-ben amikor a szerkesztővel korábban mással írt és mentett kép+szöveg ált. Pdf. Fájl-t akarok behozni, akkor mindig azt kérdezi, hogy melyik módosítát? Ha nem kérdezné, akkor talán belehetne hozni így z anyagot módosításra?

Figyelt kérdés

#Open.Office
2014. ápr. 23. 07:21
 1/4 Tengor ***** válasza:

Nem. Az OpenOffice nem PDF szerkesztő, de ez már elírtuk neked.

Vagy használj direkt PDF-ekre való szerkesztőt v. az eredeti fájlt szerkeszd!

2014. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot.Az eredetit nem tudom szerkeszteni mint írtam.PDF szerkesztőre van ajánlatod?

Honnan lehet letölteni?

2014. ápr. 23. 08:01
 3/4 tabaki ***** válasza:

A fenébe, én meg írom a marhaságot órákig a másik kérdésedre... Az legalább most kiderült, hogy nagy valószínűséggel tényleg szöveg a szöveg. De továbbra is homályban marad, hogy eredetileg milyen program hozta létre a fájlt, mik a tapasztalataid a linkelt konverterekkel, megpróbáltad-e Adobe Readerből kimásolni a tartalmat.

PDF-szerkesztésre az Adobe Acrobat Pro és emlékeim szerint az InDesign használható. Próbaverziókat letölthetsz az Adobe honlapjáról:

[link]

Mindezek mellett lehetséges, hogy van egyéb megoldás, de ezt látatlanban nem lehet kiokoskodni.

2014. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ki fogom próbálni,de csak este mert indulok Bp-re orvoshoz.
2014. ápr. 24. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!