Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS6-ban hogyan...

Photoshop CS6-ban hogyan lehet egy képet kicsinyíteni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van 2 képem,az egyik rólam készült,a másik a háttér,amit be akarok állítani ennek a képemnek.Hogyan csináljam ezt meg?Bárhogy próbálom,vagy csak a formát tudom áttenni(és nem magamat),a háttér átvinni sehogy sem tudom(pedig próbáltam videó szerint csinálni mindent),de most,amikor eljutok odáig,hogy a képemnél a megfelelő háttér legyen,azt tapasztalom,hogy a háttérképhez kéepst a kivágott rész túl nagy.Hogyan tudom lekicsinyíteni?


(A CS6-om magyar nyelvű,portable)



2014. ápr. 24. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a réteg legyen kiválasztva, amit kicsinyíteni szeretnél !

Nyomsz egy Ctrl+T-t, és a shiftet lenyomva tartva, a sarkánál "megragadva" Csökkentesz a méreten. Azért kell ez utóbbi művelet (Shift) mert így az eredeti arányokat megtartva változik a méret.

2014. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a lájk :)
2014. ápr. 24. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!