Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ubuntu és Windows dual...

Az Ubuntu és Windows dual boot rossz ötlet, vagy jól jöhet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 14:51
1 2
 11/15 P.O.C. ***** válasza:

"tört verziójúak pedig nem csinálnak sokat, sok esetben pedig tönkreteszik a gépet."


Hülyeség tört verziókat használni. Máshogy is megkerülheted a kifizetést (tudom nem szép dolog, de

őszintén ki a francnak jut ilyesmire is pénze a mai világban?).


Szóval ESET -et használom magazinos kódokkal. Régen haverom PC World előfizető volt, ő adta meg a kódot. Mostanában a netről vadászom le (sg.hu). Így nem módosul a programkód, nincs backdoor vírusveszély. Egyfajta szürke megoldás.

Hátránya hogy másfél-két havonta meg kell ismételni. De 5 percet szerintem megér, hogy ne legyen vírusos a géped. Úgy tudom, Kaspersky -re is van ilyen megoldás.

2014. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A Win7 közel sem olyan testre szabható, mint egy linux.
2014. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jó, testreszabhatóságban egyetértünk. Azonban meg kell mondanom, hogy nekem ahogy van, úgy tetszik a win7 látványa, és maximum akkor váltanék, ha jobbat látnék. Használtam Live Boot Pendrivval egy ideig Ubuntut,tetszett is, meg minden, Firefox száguldott rajta, tehát pont 0,01 sec alatt betöltötte a google startját, ez winen vagy 2 sec, de win mellett döntöttem végleg, merthogy kompatibilitás esetén az viszi az első helyet. Persze, tudom, játékoknál igazán érdekes, én pedig elég sokat játszom. Haszna lehet a Linuxnak pl. úgy, hogy ha csak gyors be akarod indítani a géped egy weboldalt megnézni vagy ilyesmi, és nincs hozzá telód/wifid, akkor nagyon jól jöhet-bár a chromium is.
2014. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tabaki ***** válasza:
A világ legjobb találmánya, így a windowsos kérdezők problémáinak is utána tudok nézni
2014. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mindenképp jó ötlet, egyetlen nehézség az lehet ha Win8-at használsz mert a Mirosoft kissé belenyúlt és komplikáltabb DualBoot megoldást összehozni :)
2014. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!