Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet a...

Melyik programmal lehet a legkönnyebben pdf-et szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Érettségire készülök és mivel a neten nincs fent nyomtatóbarát verzió át kell alakítanom a dokumentumokat. A neten talált pdf szerkesztők elég bonyolultak és időigényesek, valami olyan kellene amivel úgy tudom szerkeszteni a pdf fájlt mint egy word dokumentumot. Előre is köszönöm a segítséget!

2014. ápr. 26. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ABBYY FineReader vagy a foxit readerrel lehet macerálni.Többek közt.
2014. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A pdf dokumentum layerekből és különféle szöveg-kép és egyéb dobozokból áll. Soha nem tudod úgy szerkeszteni mint egy word dokumentumot, de elkészült PDF-ekbe bele tudsz kicsit nyúlni.

Két lehetőséged van:

1. Vagy áttolod egy OCR szoftveren ami word/excel stb formátumra alakítja szövegfelismeréssel pl: Abbyy reader

2. Adobe Reader Pro-t megszerzed (ezt rádbízom) és azzal szerkeszted

2014. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Soha nem tudod úgy szerkeszteni mint egy word dokumentumot"


Kivéve, ha a Worddel nyitod meg... A Word 2013 tud ilyet.

2014. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem tudja szerkeszteni úgy mint egy word dokumentumot merthogy nem az.A szerkeszthető PDF-et simán tudja szerkeszteni.Vannak lekódoltak de az más téma.Ha meg a „mikroszoft vordal”nyitja meg(így idézőjellel "macskaköröm"helyett) akkor az átkonvertálja WORD dokumentummá.
2014. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyilván átkonvertálja. Ha mp3 zenét hallgatsz, hallgatás közben azt is átkonvertálja a lejátszó PCM-mé... A lényeg, hogy meg tudod nyitni a pdf fájlt, szerkeszteni, majd pdf-ként elmenteni. Nincs ebben csoda, csak a lepontozó birkák még nem próbálták, és hőzöngeni kell.


Ha Acrobat próval kiexportálod, majd mented újra pdf-ként, ugyanez történik, csak több programot használsz.


Beeeeeeeeee.

2014. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt: [link]
2014. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen így tiszta ha profilképed is megadod.Amúgy nem tudom ki pontozgat itt lefelé rendesen és sportszerűen.Ez legyen az ő öröme.
2014. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én úgy szoktam hogy leszedem a bullzip pdf reader, azt telepítem és az telepít egy nyomtatót, így akár jegyzettömbből is lehet pdf-be tenni, csak annyi a teendőd hogy megszerkeszted amit akarsz amiben akarod majd kinyomtatod, és a nyomtatásnál ennek a bullzipnek a nyomtatójára mész rá, majd megnyílik egy ablak és ott testreszabhatod hogy hovamentse meg milyen névvel, meg van még egykét lehetőség de azt így fejből nem tudom...
2014. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz amit írsz.Ennek a megoldásnak a csúcsszoftvere a ABBYY FineReader.Mint az elején írtam.Lehet nem mindenki jut hozzá.Meg lehet bonyolult valakinek.Csak azt nem értem a kérdésben hogy „amivel úgy tudom szerkeszteni a pdf fájlt mint egy word dokumentumot”A szerkesztés az ugyanaz törlök,beírok,beszúrok.
2014. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!