Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program megbízhatóbb?

Melyik program megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

AIDA64 Extreme vagy Piriform speccy?

Hőmérséklet mérőnek használnám,viszont 30 fokkal többet érzékel a speccy igy nem tudok mihez viszonyitani.



2014. ápr. 29. 09:55
 1/6 lacyx123456 ***** válasza:
Elindítod gépet belépsz a biosba megnézed hogy hány C és ahhoz viszonyítod a 2 programot miután kiléptél a biosból és bekapcsolt a gép
2014. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Aida64-et megbízhatónak tartoma saját tapasztalatom alapján. Nálam a bios-os téma annyira nem működik, mert csak a tokozásban lévő szenzort monitorozza a CPU maghőmérsékleteket viszont nem.
2014. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az Open Hardware Monitort használom, bevált... Nekem a tálcán mutatja a 2 mag és a GPU hőmérsékletét. Teljes ablakban több infó, és naplózza a maximumot (bezáráskor persze nullázza).

[link]


CoreTemp-ről váltottam, mert a win8-at "megakasztotta" indításkor (a bejelentkezés után)...

2014. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Open Hardware Monitort 24 C

Piriform speccy 68

AIDA64 Extreme 42

Igy nehéz mihez viszonyítani:D

2014. ápr. 29. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit az első írt, azt lehetne akkor megpróbálni.

(Mondjuk nekem nagyon fura, hogy ennyire eltérő... Talán nem támogatott a processzorod... Kettőnél még azt mondanám, hogy esetleg Celsius-Fahrenheit-"probléma", de háromnál passz...)

2014. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Proci oldlára ragasztottam hőmerséklet érzékelőt, össze hasonlitottam a bios értékeket és igy hozzávetőlegesen az aida64 jelzi pontosabban az adatokat.Legalább is bízok benne:D
2014. ápr. 30. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!