Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tablete navigacio wifi nelkul?

Tablete navigacio wifi nelkul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kerdesem: van egy samsung galaxy tab3 Lite-om. WiFi-vel elindul a navigacios alkalmazas, de ha nincs WiFi jel, mar nem mukodik. Probaltam hogy a terkepet elmenteni, ne lepjek ki a programbol, valahol talaltam egy olyan opciot is hogy terkep hasznalata offline modban (ha egy helyseg nevet bevittem), de midon megszakad a wifi kapcsolat mar nem tudom hasznalni a navigaciot. Valaki felvilagositana, h. mukodik ez, mert ha csak internet kapcsolattal megy, akkor minek navigacio, hisz a hazban csak nem tevedek el :-)).

Megjegyzem a tableton nincs 3G, de van GPS.

koszi elore is az infokat!



2014. ápr. 30. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
google maps-nak szuksege van az internetre, anelkul nem fog menni. telepits fel offline navigacios programot (iGo van Androidra is).
2014. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

IGO nincs androidra!!! Az már más kérdés, hogy... Illegális, maradjunk ennyiben, s legális beszerzésre nincs lehetőség! Sőt saját s mások tapasztalata szerint is erősen túlértékelt.

Sygic, úgy gondolom ez a vezető offline navigáció androidon.

2014. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!