Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak akkor ha oprends...

Dimitris kérdése:

Mit csináljak akkor ha oprendszer nélküli laptopról leformáztam az elsődleges és a rendszer meghajtókat?

Figyelt kérdés
Most indításkor semmi sem jelenik meg de még a win 7 ultimate boostolást se tudom elkezdeni mert kiírja hogy vegye ki a lemezt és nyomjon egy gombot, megtörténik de újra kiírja ezt, hogy tudnám ezt a problémát megoldani, hogy rendbe jöjjön minden és op rendszer is legyen a gépemen?

2014. ápr. 30. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bios-ban boot sorrend be van állítva ?
2014. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint hogy érted? írok prívát üzenetet!
2014. ápr. 30. 10:49
 3/13 tabaki ***** válasza:

1. Nem lehetett volna előbb tájékozódni, és csak utána kaszabolni? Nem, mintha úgy tűnne, hogy eddig bármit elrontottál, de esetenként adódhatnak kényesebb műveletek is.


2. Ne hidd, hogy irigykedem Kispofa75re, de minek ezt magánlevelezésben intézni? Van még, aki nem ért hozzá, hátha éppen itt találná meg a választ a problémájára.


3. Nem ártott volna, ha egy kicsivel részletesebben leírod az eddigi műveleteket, például, hogy mivel/hogyan formattáltál.

2014. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hello


Kaptam egy Hp pavilon 17 laptopot amin Freedos volt,beraktam egy telepítő dvd-t el is kezdődőtt a telepítés de kiírta a lentebb leírt gondot ezért a kezdő és a rendszer particiót leformáztam az op rendszer telepítésénél [link] ezután újraindította,utána kiírta állandóan,hogy vegye ki a telepítő lemezt ez megtörtént semmi se lett jobb!


Win 7 ultimate telepítése során ez a probléma lépett fel:


A windows nem telepíthető erre a lemezre.A kijelölt lemez MBR partíciós táblát tartalmaz.Az EFI-alapú rendszerekben a windows csak a GPT-lemezekre telepíthető.


Ezután youtube segítségével megpróbáltam kikapcsolni az EUFI-t(nem tudom,hogy sikerült-e)ezután a dvd beolvasása során sikerült elindulnia végigér a fekete kis telepítő csík de utána a Starting Windows kiírásnál leakad és nem történik semmi sem,mi lehet a gond vele?telepítő csík de utána a Starting Windows kiírásnál leakad és nem történik semmi sem,mi lehet a gond vele?


Hogy tudnám normálisan felrakni felrakni ezt a *** Op rendszert?

2014. ápr. 30. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy megfelelően írtad ki a telepítő lemezt ?

Érdemes lenne kipróbálni (persze ha van) egy másik eszközön !

2014. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tabaki ***** válasza:
Hát igen, leginkább lemezhibának tűnik.
2014. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 P.O.C. ***** válasza:

Biztos hogy kompatibilis ez a masina a Windows 7 -el? Vigyázz mert mostanában már sok olyan laptop van, amit nem optimalizálnak Windows 7 -re és csak a Windows 8 -at képesek benyelni! Pl ilyenek az új Asus -ok is!

Itt a te típusodnál pl. nem is válaszható a Windows 7 a driver letöltésnél:

[link]

Szóval ha fel is sikerül valahogy szenvedned a 7 -est, egyáltalán nem biztos, hogy minden hardver megfelelően fog működni kompatibilis illesztőprogramok nélkül.

2014. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az első dvd-t kiirtam alchohol 120%-al azzal nem ment kiírtam egy másikat powerisoval azzal sincs semmi...
2014. ápr. 30. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gond lehet az hogy én a leggyorsabb írási fokozaton írtam ki dvd-re?
2014. ápr. 30. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!