Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak akkor ha oprends...

Dimitris kérdése:

Mit csináljak akkor ha oprendszer nélküli laptopról leformáztam az elsődleges és a rendszer meghajtókat?

Figyelt kérdés
Most indításkor semmi sem jelenik meg de még a win 7 ultimate boostolást se tudom elkezdeni mert kiírja hogy vegye ki a lemezt és nyomjon egy gombot, megtörténik de újra kiírja ezt, hogy tudnám ezt a problémát megoldani, hogy rendbe jöjjön minden és op rendszer is legyen a gépemen?

2014. ápr. 30. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom, de mindenesetre mindenhol azt javasolják, hogy a a lehető leglassabban érdemes !


Ha van esetleg pendrive-ol próbáld meg azzal feltelepíteni. Mielőtt még néhány lemezt pazarolsz el. ! [link]


Ilyenkor a BIOS ban az elsődleges boot eszköznek az USB-t add meg !

2014. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kispofa75 nagyon szépen köszönöm a segítséged Usb-ről müködött! örök hála neked:)
2014. ápr. 30. 14:33
 13/13 anonim ***** válasza:

Az eddigi CD-ket meg tedd be mikróba, 800 Watt-ra.

Én legalábbis elégtételből minimum ennyit megtennék. F¤s volt a CD, hát akkor már legyen kiégetve. Esetleg előtte jól kaszabold szét még azokat.

2014. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!