Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Szoftverhamisítás áldozata...

"Szoftverhamisítás áldozata lettem" üzenet eltüntetésére van-e trükk?

Figyelt kérdés
Üdv! Xp-m van, tisztaszoftver.hu-tól, tehát eredeti. Sajnos automatikusan frissítgettem a rendszert. Az utóbbi napokban megjelent a jobb alsó sarokban az idézett üzenet. És lent az óra mellett az üzenethez tartozó kék csillag. A Programok telepítése/törlése-ből már töröltem az összes letöltött, 2014-es Microsoft frissítést. Ám nem segített. Mit tudnék még tenni, hogy ez az üzenet eltűnjön?

2014. máj. 1. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Beütöd a googleba és megveszed eredetiben.
2014. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akarom mondani 'vagy'
2014. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
HA tényleg jogtiszta vagy, akkor nem a frissítéseket kell törölgetni, hanem elindítani az aktiválást. Ha sikertelen, akkor meg felhívni a telefonszámot, és úgy aktiválni.
2014. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jogtiszta, tényleg. A [link] -n leírják, hogy aktiválhatom. De nekem ott (Kellékek/Rendszereszközök) nincs "Windows aktiválása" parancs. VÁÁÁ
2014. máj. 1. 01:12
 5/10 A kérdező kommentje:
uppsz. eljutottam oda más úton. Ám azt írja, a Windows már aktiválva van.
2014. máj. 1. 01:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sántít valahol. Az nem lehet, hogy a kulcsod határozott időre szólt (pl amíg adott suliba jársz), de már lejárt, és hiába volt egykor jogtiszta, most már nem az? Mert akkor simán lehet, hogy feketelistára került a kulcsod, és valóban jogtalanul használod a rendszert, a Microsoft meg szépen lekapcsolta.
2014. máj. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Microsoft Supportot hívd fel vagy írj nekik emailt. Nagyon segítőkészek.
2014. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

Gondolom a lejárt a Microsoft -al a szerződés a tisztaszoftver.hu -val. Így a Microsoft fekete listára tette az ehhez kapcsolatos mennyiségi licenc aktiváló kulcsát.

Írd be a Google -be: windows genuine advantage validation crack

És találsz megoldást, persze kalóz megoldást.


Ha legális megoldás kell, már szinte kizárt hogy bárhonnan tudsz ugyan ilyen mennyiségi licencet szerezni. Ha OEM -et kulcsot sikerül szereznek, az miatt meg úgyis teljesen újra kéne telepíteni a Windows -t.

2014. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jah, azt írját taisztaszoftveren, hogy a tisztaszoftver program megújításáról a tárgyalások zajlanak, március 31-ig a programok jogtisztasága biztosított. Gyanítom, nem zárhatták le a tárgyalásokat a március végi határidőig, és a jogtisztaság ezen naptól elveszett. A licenszkód eddig a napig élt/élhetett. Szerintem. De akkor az Win7-tel is így járnék, hiába telepíteném. Lejárt licenszű lenne az is.
2014. máj. 1. 21:35
 10/10 P.O.C. ***** válasza:
Még ha meg is újítják, akkor sem túl valószínű, hogy az elérhető lesz egy lejárt terméktámogatású rendszerre, mint az XP.
2014. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!