Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lett akkora divat...

Mitől lett akkora divat MeinKraft-ban memóriákat és adattárolókat építeni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam, MINEKraft akart lenni.
2014. máj. 1. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Minecraft?


Ha igen akkor nem tudom de tök jó érzés. Én pl segítettem ezt kivitelezni

http://www.youtube.com/watch?v=8HVPnLTXwvs

2014. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

NA IGEN, és ez a másik nagy divat, vagyis a folytatása, hogy számológépet építenek nemtudomhányszáz hektáros (persze virtuális) területen.

És igen, csomóan mindig erre a RedStone-ra hivatkoztok. Ebből is látszik, hogy ezt egyszer valaki kitalálta, és azóta divatőrület lett.


Mondjuk azt a Te videódban nem értem, hogy minek tettél be ámokfutó MPC-ket, akik össze-vissza nyomkodják a gombokat, meg virágágyást ültetnek a 7 szegmenses LED kijelző köré.



Vagy tán eredetileg is ilyesmikre találták ki ezt a játékot? Ez valami SIM Sity elektrotechnikusoknak?


És mondjuk Te még milyen áramköröket tudnál benne megépíteni. Mondjuk egy egyszerű órajelgenerátor még menne? Vagy ezeket csak egyvalaki találta ki, hogy hogyan lehet, és őt követi mindenki?

2014. máj. 3. 15:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Most végignéztem a videót teljesen, és hang is volt (nem úgy, mint először). Csak azt tudom mondani, hogy:


URAM ISTEN JÉZUSOM, TI NEM VAGYTOK NORMÁLISAK!!!!! Képesek voltatok egy föld alatti palotában megtervezni és megépíteni azt, amiről mi most tanultunk második félév elején.


Amúgy Ti is programtervezőre jártok? Mert szépen letartottátok azt, amit nekünk előadáson a tanár, igaz, ő összeszedettebben és emészthetőbben, szóval nem vennék rá mérget, hogy aki azokat nem tanulta, megértene titeket.

DE TI NEM VAGYTOK NORMÁLISAK!!! HALJÁTOK!!! Egy ilyen piti játékban, ami kocka is, minimal is, ráadásul szarul is van megírva - bocs, de bármennyire is jó ötlet és világklasszis, az idegesítő, hogy Java-ban fut az egész még mindig és a lehető legegyszerűbb, legalacsonyabb polygonszámból összerakott modellekhez több teljesítményt vesz el, mint más játék X millió polygonszámú élethű modelleknél -, TI KÉPESEK VAGYTOK ebben élni ki az órákon tanultakat.


Annyira rühellem, hogy a gépemre nem tudom feltenni a Java-t! Már ezért megérné!


Bár ki tudja, de lehet, ha én is olyan őrült lennék, mint Ti, már rég magam csinálnám az efféle eszközeimet élőben is, meg nem táncolnék a kibukás küszöbén azért, mert utálom az egész elméletet mint a sz..... ; Pedig tudom, hogy mennyire fontos.



Egyébként meg most már hallottam, hogy az a Bryan mégsem MPC volt :D



Amúgy meg látom a YouTube videóajánlásaiban, hogy még mik vannak nektek...... na, jó, erre már TÉNYLEG NEM TUDOK MIT MONDANI!!!! DE TÉNYLEG.............. ŐRÜLTEK VAGYTOK!!!! XD

2014. máj. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!